Vendula Ryšavá

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2018 3 (18) 200 b 98. (24.)
2017 6 (14) 398 b 53. (13.)
2016 4 (15) 221 b 99. (19.)
2014 1 (14) 16 b 220–221. (53–54.)
2010 1 (13) 0 b 195–201. (46–48.)
2009 2 (8) 161 b 39. (7.)
Celkem 16 1 (82)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák
4 čt 3. 5. Vysočany
5 čt 10. 5. Horní Počernice 32. (3.) 69 00:51:56 16:36 (46%) 69 112–114. (25–26.)
6 čt 17. 5. Na Farkáně 32. (4.) 69 01:05:31 20:31 (45%) 138 74. (17.)
7 čt 24. 5. Děvín 138 82. (18.)
8 čt 31. 5. Struhařov 138 86. (19.)
9 čt 7. 6. Juliána 39. (5.) 62 01:05:07 18:38 (40%) 200 72. (16.)
10 čt 14. 6. Točná 200 76. (16.)
11 čt 21. 6. Okrouhlo 200 79. (17.)
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 200 83. (19.)
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 200 86. (20.)
14 čt 20. 9. Klánovice 200 91. (21.)
15 pá 28. 9. Zbraslavice 200 92. (22.)
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 200 94. (22.)
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 200 96. (23.)
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 200 98. (24.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 47. (1.) 54 00:57:30 20:41 (56%) 54 48. (2.)
2 čt 11. 5. Čimičák 54 81–82. (14–15.)
3 čt 18. 5. Horní Počernice 38. (4.) 63 00:48:25 18:44 (63%) 117 51. (8.)
4 čt 25. 5. Kosoř 27. (2.) 74 01:35:20 29:24 (44%) 191 39. (6.)
5 čt 1. 6. Točná 191 47. (7.)
6 čt 8. 6. Lipence 38. (4.) 63 00:50:11 15:40 (45%) 254 43. (6.)
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 254 50. (7.)
8 čt 22. 6. Zvole 254 58. (11.)
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 254 64. (14.)
10 čt 7. 9. Hostivice 39. (5.) 62 00:48:29 16:33 (51%) 316 55. (11.)
11 čt 14. 9. Hostivař 316 59. (13.)
12 čt 21. 9. Zátiší 19. (3.) 82 00:57:59 16:22 (39%) 398 51. (13.)
13 čt 5. 10. Dobeška 398 52. (13.)
14 čt 12. 10. Ořechovka 398 53. (13.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice 54. (5.) 47 01:29:04 37:03 (71%) 47 109. (19.)
4 čt 12. 5. Křeslice 47 123. (24.)
5 čt 19. 5. Novodvorská 42. (7.) 59 00:41:20 15:03 (57%) 106 86. (16.)
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 106 92. (19.)
7 čt 2. 6. Ďáblice 106 100. (24.)
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 52. (5.) 49 01:12:16 31:33 (77%) 155 86. (15.)
9 čt 16. 6. Valy 35. (5.) 66 01:16:22 28:06 (58%) 221 76. (12.)
10 út 21. 6. Čelákovice 221 82. (14.)
11 čt 8. 9. Štěrboholy 221 90. (17.)
12 čt 22. 9. Klíčov 221 93. (17.)
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 221 97. (18.)
14 st 5. 10. Malešice 221 97. (18.)
15 st 12. 10. Kavčí Hory 221 99. (19.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 85. (22.) 16 00:50:00 19:37 (64%) 16 88. (25.)
2 čt 15. 5. memoriál APM 16 99. (26.)
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 16 120–121. (28–29.)
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 16 122–123. (29–30.)
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 16 137–138. (35–36.)
6 čt 12. 6. Čelákovice 16 140–141. (35–36.)
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 16 158–159. (40–41.)
8 čt 26. 6. Hostavice 16 161–162. (40–41.)
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 16 185–186. (48–49.)
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 16 188–189. (48–49.)
11 čt 18. 9. Hostivař 16 199–200. (50–51.)
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 16 204–205. (51–52.)
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 16 214–215. (52–53.)
14 čt 16. 10. Klánovice 16 220–221. (53–54.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák (pořadatel) 0
2 st 28. 4. Říčany
3 st 12. 5. Zbraslav
4 st 19. 5. Ladronka
5 čt 10. 6. Kamýk
6 út 15. 6. Kejkol
7 út 22. 6. Lhotka
8 st 18. 8. Juliána
9 st 25. 8. Hanspaulka
10 st 1. 9. Jezírko
11 út 7. 9. Hostivař
12 út 14. 9. Valy
13 st 22. 9. Prokopáč
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 18. 6. Spořilov / Krčák
2 st 24. 6. Ďábličák 21. 85 00:51:28 06:48 (15%) 85 22. (5.)
3 st 15. 7. Halouny 85 30. (6.)
4 st 29. 7. Dívčí skok (Šárka) 85 37. (8.)
5 st 29. 7. Mužský hek (Šárka) 85 40. (9.)
6 st 2. 9. Hostivař 11. 76 02:02:51 23:26 (23%) 161 28. (6.)
7 st 9. 9. Klánovice 161 30. (6.)
8 st 16. 9. Káraný 161 39. (7.)