Viktor Slavík

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 4 (10) 213 b 70.
2018 3 (18) 196 b 100.
2017 3 (14) 239 b 84.
2016 5 (15) 294 b 76.
2015 7 (20) 404 b 77.
2014 8 (14) 624 b 32.
2013 12 (14) 987 b 12.
2012 15 1 (17) 1342 b 5.
2011 8 2 (13) 368 b 10.
2010 11 1 (13) 431 b 5.
2009 5 (8) 401 b 4.
Celkem 81 4 (156)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín 27. 74 01:02:40 19:34 (45%) 74 49–50.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 74 78.
4 st 1. 5. Čelákovice 80. 21 00:45:54 08:13 (21%) 95 73.
5 čt 9. 5. Hostivař 95 88.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 95 96.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 42. 59 01:13:37 23:24 (46%) 154 77.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 154 85.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 154 86.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 42. 59 00:56:21 24:25 (76%) 213 70.
11 čt 20. 6. Sedlec
12 čt 27. 6. Dubeč
13 čt 5. 9. Vysočany
14 čt 12. 9. Kolovraty
15 čt 19. 9. Ďáblice
16 čt 26. 9. Vítkov
17 čt 3. 10. Dobeška
18 čt 10. 10. Noční sprint (Stromovka)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák
4 čt 3. 5. Vysočany
5 čt 10. 5. Horní Počernice 24. 77 00:46:52 11:32 (32%) 77 104–105.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 31. 70 01:05:10 20:10 (44%) 147 68.
7 čt 24. 5. Děvín 147 77.
8 čt 31. 5. Struhařov 147 82.
9 čt 7. 6. Juliána 147 89.
10 čt 14. 6. Točná 147 93.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 147 96.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 147 105.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 52. 49 01:03:30 -2:50 (-2%) 196 89.
14 čt 20. 9. Klánovice 196 94.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 196 95.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 196 97.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 196 99.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 196 100.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle
2 čt 11. 5. Čimičák
3 čt 18. 5. Horní Počernice
4 čt 25. 5. Kosoř 22. 79 01:32:08 26:12 (39%) 79 93.
5 čt 1. 6. Točná 24. 77 01:28:26 29:27 (49%) 156 62.
6 čt 8. 6. Lipence 156 79.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 156 85.
8 čt 22. 6. Zvole 156 89.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 156 91.
10 čt 7. 9. Hostivice 18. 83 00:41:44 09:48 (30%) 239 71.
11 čt 14. 9. Hostivař 239 75.
12 čt 21. 9. Zátiší 239 79.
13 čt 5. 10. Dobeška 239 81.
14 čt 12. 10. Ořechovka 239 84.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice
4 čt 12. 5. Křeslice 23. 78 00:44:26 11:04 (33%) 78 97.
5 čt 19. 5. Novodvorská 78 105.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 78 117.
7 čt 2. 6. Ďáblice 78 124.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 38. 63 01:03:20 22:37 (55%) 141 91.
9 čt 16. 6. Valy 24. 77 01:11:38 23:22 (48%) 218 77.
10 út 21. 6. Čelákovice 59. 1 219 83.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 219 91.
12 čt 22. 9. Klíčov 219 94.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 26. 75 01:40:47 32:08 (46%) 294 75.
14 st 5. 10. Malešice 294 75.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 294 76.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 42. 59 01:04:26 21:30 (50%) 59 46.
2 čt 23. 4. Juliána 47. 54 00:56:15 19:31 (53%) 113 38.
3 st 29. 4. PrÚjezd 13. 88 00:53:03 09:08 (20%) 201 23.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 201 37.
5 čt 14. 5. Zátiší 33. 68 00:53:43 19:34 (57%) 269 26.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 269 43.
7 čt 28. 5. Babický muničák 23. 78 00:57:21 15:21 (36%) 347 36.
8 čt 4. 6. Říčany 45. 56 00:51:05 18:32 (56%) 403 31.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 83. 1 01:14:56 33:45 (81%) 404 38.
10 út 16. 6. Valy 404 46.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 404 54.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 404 57.
13 čt 3. 9. Uhříněves 404 60.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 404 64.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 404 64.
16 ne 20. 9. Krňany 404 67.
17 čt 24. 9. Šeberák 404 72.
18 st 30. 9. Motol 404 74.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 404 77.
20 st 14. 10. Jižní město 404 77.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 20. 81 00:40:35 10:12 (33%) 81 23.
2 čt 15. 5. memoriál APM 21. 80 00:57:06 18:29 (47%) 161 18.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 18. 83 01:05:47 13:11 (25%) 244 15.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 38. 63 00:50:54 -13:20 (-20%) 307 17.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 30. 71 00:38:11 09:57 (35%) 315 18.
6 čt 12. 6. Čelákovice 8. 93 00:48:47 05:57 (13%) 408 15.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 22. 79 01:14:40 20:29 (37%) 487 15.
8 čt 26. 6. Hostavice 27. 74 01:22:47 33:14 (67%) 561 15.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 624 15.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 624 15.
11 čt 18. 9. Hostivař 624 19.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 624 24.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 624 29.
14 čt 16. 10. Klánovice 624 32.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami 16. 85 85 18.
2 čt 18. 4. Milíčák 85 48.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 14. 87 01:14:08 13:22 (21%) 172 24.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 61. 40 19:32:00 648:00 (123%) 212 30.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 17. 84 00:47:10 09:45 (26%) 296 18.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 13. 88 00:33:34 04:54 (17%) 384 17.
7 čt 13. 6. Klánovice 18. 83 01:03:28 14:47 (30%) 467 15.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 16. 85 552 13.
9 st 26. 6. Káraný 9. 92 01:08:35 12:40 (22%) 644 11.
10 čt 5. 9. Radotín 22. 79 08:33:00 -400:00 (-44%) 683 11.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 11. 90 01:02:05 16:10 (35%) 773 11.
12 čt 19. 9. Krčák 7. 94 00:46:49 05:13 (12%) 867 9.
13 st 25. 9. Čimice 21. 80 947 9.
14 čt 3. 10. Novodvorská 987 12.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice) 15. 86 86 19.
2 st 11. 4. Hlubočepy 15. 86 01:00:20 09:10 (17%) 172 9.
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 60. 41 00:54:00 07:25 (15%) 213 15.
4 st 25. 4. Modřany 19. 82 01:09:50 12:30 (21%) 295 12.
5 čt 3. 5. Mníšek 19. 82 377 10.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 54. 47 00:33:43 08:34 (34%) 424 8.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 15. 86 00:59:40 13:39 (29%) 510 7.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 5. 96 07:44:00 344:00 (286%) 606 6.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 10. 91 01:06:08 08:51 (15%) 697 4.
10 út 12. 6. Káraný 7. 94 00:59:35 04:30 (8%) 791 3.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 14. 87 00:44:57 06:38 (17%) 878 3.
12 st 8. 8. Řepy 878 9.
13 st 5. 9. Klánovice (pořadatel) 100 978 6.
14 st 12. 9. Chabry 13. 88 01:25:05 03:53 (4%) 1066 7.
15 st 19. 9. Hostivař 6. 95 00:54:08 07:20 (15%) 1161 7.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 19. 82 00:57:26 11:25 (24%) 1243 6.
17 st 3. 10. Záběhlice 2. 99 00:22:31 01:32 (7%) 1342 5.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák 4. 47 00:57:35 06:32 (12%) 47 7.
2 st 27. 4. Hodkovičky 9. 42 00:46:23 05:46 (14%) 89 4.
3 st 4. 5. Březová (pořadatel) 50 139 3.
4 st 11. 5. Počernice 139 8.
5 st 18. 5. Ladronka (pořadatel) 0 139 14.
6 čt 26. 5. Motol 7. 44 01:55:00 17:10 (17%) 183 10.
7 st 1. 6. Komořany 11. 40 01:43:45 20:51 (25%) 223 11.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 223 13.
9 út 14. 6. Kladno 12. 39 01:43:08 15:30 (17%) 262 11.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 262 15.
11 st 14. 9. Chabry 29. 22 01:30:03 04:34 (5%) 284 13.
12 st 21. 9. Klánovice 11. 40 01:03:17 09:53 (18%) 324 12.
13 st 28. 9. Chodov 7. 44 00:15:58 01:20 (9%) 368 10.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák 5. 46 00:48:07 02:25 (5%) 46 5.
2 st 28. 4. Říčany 27. 24 01:39:36 27:06 (37%) 70 7.
3 st 12. 5. Zbraslav (pořadatel) 0 70 17.
4 st 19. 5. Ladronka 17. 34 01:22:03 21:03 (34%) 104 12.
5 čt 10. 6. Kamýk 104 18.
6 út 15. 6. Kejkol 4. 47 01:05:30 07:53 (13%) 151 13.
7 út 22. 6. Lhotka 9. 42 00:46:02 06:28 (16%) 193 8.
8 st 18. 8. Juliána 2. 48 01:52:52 03:17 (2%) 241 6.
9 st 25. 8. Hanspaulka 28. 23 00:49:25 18:03 (57%) 264 9.
10 st 1. 9. Jezírko 15. 36 01:16:47 17:07 (28%) 300 7.
11 út 7. 9. Hostivař 7. 44 00:50:13 08:44 (21%) 344 6.
12 út 14. 9. Valy 12. 39 01:21:39 22:04 (37%) 383 6.
13 st 22. 9. Prokopáč 3. 48 01:05:39 05:47 (9%) 431 5.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 18. 6. Spořilov / Krčák 2. 99 00:55:23 00:17 (0%) 99 3.
2 st 24. 6. Ďábličák 7. 84 00:52:00 07:20 (16%) 183 3.
3 st 15. 7. Halouny 11. 64 02:03:57 32:48 (35%) 247 2.
4 st 29. 7. Dívčí skok (Šárka) 247 4.
5 st 29. 7. Mužský hek (Šárka) 247 5.
6 st 2. 9. Hostivař 3. 92 01:47:13 07:48 (7%) 339 2.
7 st 9. 9. Klánovice 339 4.
8 st 16. 9. Káraný 33. 62 00:57:11 15:48 (38%) 401 4.