VIP Vlk

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 1 (10) 49 b 167–168.
2018 8 1 (18) 662 b 40.
2017 11 1 (14) 906 b 17.
2016 10 1 (15) 730 b 32.
2015 15 1 (20) 1120 b 26.
2014 9 (14) 558 b 40.
2013 8 (14) 556 b 38.
2012 13 1 (17) 1064 b 14.
2011 10 1 (13) 356 b 12.
Celkem 85 6 (135)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice
5 čt 9. 5. Hostivař
6 čt 16. 5. Škvorecká obora
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 52. 49 01:01:53 29:57 (93%) 49 167–168.
11 čt 20. 6. Sedlec
12 čt 27. 6. Dubeč
13 čt 5. 9. Vysočany
14 čt 12. 9. Kolovraty
15 čt 19. 9. Ďáblice
16 čt 26. 9. Vítkov
17 čt 3. 10. Dobeška
18 čt 10. 10. Noční sprint (Stromovka)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 38. 63 00:49:09 19:19 (64%) 63 41.
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 63 71–72.
3 čt 26. 4. Krčák 28. 73 01:00:32 17:32 (40%) 136 37.
4 čt 3. 5. Vysočany 21. 80 00:37:46 09:09 (31%) 216 29.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 37. 64 00:54:07 18:47 (53%) 280 24.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 30. 71 01:04:45 19:45 (43%) 351 23.
7 čt 24. 5. Děvín 24. 77 01:09:55 22:00 (45%) 428 22.
8 čt 31. 5. Struhařov 39. 62 01:24:34 25:41 (43%) 428 23.
9 čt 7. 6. Juliána 490 23.
10 čt 14. 6. Točná (pořadatel) 100 590 21.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 30. 72 01:38:53 36:29 (58%) 662 21.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 662 23.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 662 26.
14 čt 20. 9. Klánovice 662 30.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 662 31.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 662 33.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 662 38.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 662 40.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 28. 73 00:51:10 14:21 (38%) 73 29–30.
2 čt 11. 5. Čimičák 20. 81 00:32:28 08:04 (33%) 154 16.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 46. 55 00:50:47 21:06 (71%) 209 17.
4 čt 25. 5. Kosoř 28. 73 01:38:06 32:10 (48%) 282 19.
5 čt 1. 6. Točná (pořadatel) 100 327 15.
6 čt 8. 6. Lipence 25. 76 00:45:26 10:55 (31%) 403 14.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 13. 88 01:00:41 13:16 (27%) 491 12.
8 čt 22. 6. Zvole 18. 83 01:05:59 18:44 (39%) 501 16.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 574 16.
10 čt 7. 9. Hostivice 37. 64 00:46:50 14:54 (46%) 638 17.
11 čt 14. 9. Hostivař 27. 74 01:10:42 26:10 (58%) 712 16.
12 čt 21. 9. Zátiší 36. 65 01:06:31 24:54 (59%) 777 15.
13 čt 5. 10. Dobeška 27. 74 00:33:45 08:39 (34%) 851 16.
14 čt 12. 10. Ořechovka 906 17.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 29. 72 00:44:26 11:55 (36%) 72 32.
2 čt 28. 4. Memoriál APM 26. 75 00:54:42 15:13 (38%) 147 27.
3 čt 5. 5. Bohnice 21. 80 01:10:03 18:02 (34%) 227 21.
4 čt 12. 5. Křeslice 21. 80 00:44:10 10:48 (32%) 307 13.
5 čt 19. 5. Novodvorská 18. 83 00:34:08 07:51 (29%) 318 18.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 38. 63 00:58:45 21:27 (57%) 390 19.
7 čt 2. 6. Ďáblice 58. 43 00:57:31 26:17 (84%) 453 19.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 42. 59 01:06:40 25:57 (63%) 453 22.
9 čt 16. 6. Valy (pořadatel) 100 553 19.
10 út 21. 6. Čelákovice 59. 1 612 19.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 655 23.
12 čt 22. 9. Klíčov 656 27.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 656 30.
14 st 5. 10. Malešice 656 35.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 27. 74 00:30:51 11:06 (56%) 730 32.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 51. 50 01:06:46 23:50 (55%) 50 55.
2 čt 23. 4. Juliána 24. 77 00:47:55 11:11 (30%) 127 32.
3 st 29. 4. PrÚjezd 18. 83 00:54:25 10:30 (23%) 210 20.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 52. 49 01:05:39 26:27 (67%) 259 21.
5 čt 14. 5. Zátiší 42. 59 00:55:08 20:59 (61%) 269 27.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 28. 73 01:11:51 16:21 (29%) 342 22.
7 čt 28. 5. Babický muničák 27. 74 01:01:20 19:20 (46%) 416 23.
8 čt 4. 6. Říčany 29. 72 00:44:01 11:28 (35%) 438 22.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 41. 60 01:08:01 26:50 (65%) 498 23.
10 út 16. 6. Valy (pořadatel) 100 598 18.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 16. 85 01:00:38 14:28 (31%) 683 19.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 15. 86 00:32:45 11:12 (51%) 769 17.
13 čt 3. 9. Uhříněves 67. 34 00:48:11 18:29 (62%) 819 20.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 33. 68 01:36:27 34:30 (55%) 887 19.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 887 20.
16 ne 20. 9. Krňany 936 21.
17 čt 24. 9. Šeberák 36. 65 00:43:48 13:50 (46%) 1001 21.
18 st 30. 9. Motol 1035 23.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 1035 27.
20 st 14. 10. Jižní město 16. 85 00:33:28 09:14 (38%) 1120 26.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 42. 59 00:45:48 15:25 (50%) 59 45.
2 čt 15. 5. memoriál APM 37. 64 01:11:47 33:10 (85%) 123 28.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 24. 77 01:06:38 14:02 (26%) 200 22.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 200 35.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 75. 26 00:49:29 21:15 (75%) 226 39.
6 čt 12. 6. Čelákovice 34. 67 01:01:23 18:33 (43%) 293 34.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 47. 54 01:38:50 44:39 (82%) 347 33.
8 čt 26. 6. Hostavice 31. 70 01:25:41 36:08 (72%) 417 29.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 417 33.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 417 37.
11 čt 18. 9. Hostivař 16. 85 01:01:54 17:41 (39%) 502 31.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 502 34.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 45. 56 01:34:49 46:01 (94%) 558 34.
14 čt 16. 10. Klánovice 558 40.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák 57. 44 00:56:52 24:11 (73%) 44 95.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 23. 78 01:20:55 20:09 (33%) 122 49.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 6. 95 18:59:00 615:00 (117%) 217 29.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 59. 42 01:04:51 27:26 (73%) 259 27.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 31. 70 00:36:55 08:15 (28%) 329 23.
7 čt 13. 6. Klánovice 27. 74 01:10:46 22:05 (45%) 403 21.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 26. 75 478 20.
9 st 26. 6. Káraný 23. 78 01:19:11 23:16 (41%) 556 20.
10 čt 5. 9. Radotín 556 21.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 556 26.
12 čt 19. 9. Krčák 556 31.
13 st 25. 9. Čimice 556 37.
14 čt 3. 10. Novodvorská 556 38.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy (pořadatel) 100 100 26–28.
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 28. 73 01:06:01 19:26 (41%) 173 25.
4 st 25. 4. Modřany 10. 91 01:05:27 08:07 (14%) 264 17.
5 čt 3. 5. Mníšek 59. 42 306 19.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 306 23.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 11. 90 00:57:50 11:49 (25%) 396 19.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 37. 64 03:22:00 82:00 (68%) 460 21.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 460 24.
10 út 12. 6. Káraný 20. 81 01:09:28 14:23 (26%) 541 22.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 25. 76 00:51:34 13:15 (34%) 617 20.
12 st 8. 8. Řepy 28. 73 00:36:54 13:48 (59%) 690 20.
13 st 5. 9. Klánovice 37. 64 01:33:30 24:28 (35%) 754 19.
14 st 12. 9. Chabry 11. 90 01:27:08 05:56 (7%) 844 15.
15 st 19. 9. Hostivař 27. 74 01:05:05 18:17 (39%) 918 16.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 28. 73 01:02:48 16:47 (36%) 991 14.
17 st 3. 10. Záběhlice 28. 73 00:30:16 09:17 (44%) 1064 14.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák 7. 44 01:02:17 11:14 (22%) 44 10.
2 st 27. 4. Hodkovičky 12. 39 00:47:51 07:14 (17%) 83 8.
3 st 4. 5. Březová (pořadatel) 50 133 4.
4 st 11. 5. Počernice 30. 21 01:21:17 28:48 (54%) 154 5.
5 st 18. 5. Ladronka 19. 32 186 6.
6 čt 26. 5. Motol 20. 31 02:09:15 31:25 (32%) 217 6.
7 st 1. 6. Komořany 10. 41 01:43:40 20:46 (25%) 258 4.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 15. 36 00:03:00 -188:00 (-99%) 294 5.
9 út 14. 6. Kladno 30. 21 02:03:14 35:36 (40%) 315 8.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 315 10.
11 st 14. 9. Chabry 44. 7 01:38:25 12:56 (15%) 322 9.
12 st 21. 9. Klánovice 17. 34 01:07:32 14:08 (26%) 356 9.
13 st 28. 9. Chodov 356 12.