Vítek Zýka

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 9 (10) 626 b 15.
2018 16 (18) 1195 b 14.
2017 13 (14) 887 b 20.
2016 8 (15) 544 b 46.
2015 14 (20) 910 b 36.
2014 1 (14) 66 b 173–175.
2013 2 (14) 156 b 105.
2012 3 (17) 224 b 89.
2011 2 (13) 70 b 71.
Celkem 68 0 (135)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín 25. 76 01:00:02 16:56 (39%) 76 47.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 28. 73 01:08:23 18:35 (37%) 149 25.
4 st 1. 5. Čelákovice 70. 31 00:50:09 12:28 (33%) 180 31.
5 čt 9. 5. Hostivař 17. 84 00:36:04 08:42 (31%) 264 23.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 21. 80 00:50:51 10:54 (27%) 313 17.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 25. 76 01:03:54 13:41 (27%) 389 18.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 31. 70 01:04:07 20:00 (45%) 459 17.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 20. 81 01:36:16 32:35 (51%) 540 16.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 15. 86 00:43:07 11:11 (35%) 626 15.
11 čt 20. 6. Sedlec
12 čt 27. 6. Dubeč
13 čt 5. 9. Vysočany
14 čt 12. 9. Kolovraty
15 čt 19. 9. Ďáblice
16 čt 26. 9. Vítkov
17 čt 3. 10. Dobeška
18 čt 10. 10. Noční sprint (Stromovka)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 20. 81 00:41:02 11:12 (37%) 81 23.
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 81 49.
3 čt 26. 4. Krčák 14. 87 00:54:20 11:20 (26%) 168 29.
4 čt 3. 5. Vysočany 19. 82 00:36:54 08:17 (28%) 250 21.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 25. 76 00:48:16 12:56 (36%) 326 16.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 20. 81 00:56:08 11:08 (24%) 407 16.
7 čt 24. 5. Děvín 48. 53 01:37:54 49:59 (104%) 460 18.
8 čt 31. 5. Struhařov 460 20.
9 čt 7. 6. Juliána 43. 58 01:06:37 20:08 (43%) 518 20.
10 čt 14. 6. Točná 13. 88 01:15:43 20:58 (38%) 606 20.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 15. 86 01:23:36 21:12 (33%) 692 18.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 27. 74 00:59:03 16:41 (39%) 766 17.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 27. 74 01:45:35 40:55 (63%) 840 17.
14 čt 20. 9. Klánovice 23. 78 01:08:17 16:10 (31%) 918 17.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 26. 75 00:42:16 08:46 (26%) 940 17.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 21. 80 00:23:26 06:52 (41%) 1020 16.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 17. 84 06:20:14 106:19 (38%) 1104 15.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 10. 91 00:32:26 06:08 (23%) 1195 14.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 27. 74 00:51:01 14:12 (38%) 74 28.
2 čt 11. 5. Čimičák 26. 75 00:33:15 08:51 (36%) 149 17.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 20. 81 00:38:13 08:32 (28%) 230 12.
4 čt 25. 5. Kosoř 45. 56 01:49:36 43:40 (66%) 286 17.
5 čt 1. 6. Točná 25. 76 01:28:42 29:43 (50%) 306 19.
6 čt 8. 6. Lipence 24. 77 00:44:38 10:07 (29%) 383 17.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 40. 61 01:17:58 30:33 (64%) 444 21.
8 čt 22. 6. Zvole 444 23.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 29. 72 00:58:17 21:08 (56%) 516 23.
10 čt 7. 9. Hostivice 26. 75 00:43:22 11:26 (35%) 591 20.
11 čt 14. 9. Hostivař 28. 73 01:10:50 26:18 (59%) 664 18.
12 čt 21. 9. Zátiší 56. 45 00:57:36 15:59 (38%) 720 20.
13 čt 5. 10. Dobeška 18. 83 00:31:38 06:32 (26%) 803 19.
14 čt 12. 10. Ořechovka 17. 84 00:43:27 11:54 (37%) 887 20.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice
4 čt 12. 5. Křeslice
5 čt 19. 5. Novodvorská 45. 56 00:41:51 15:34 (59%) 56 125.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 56 137.
7 čt 2. 6. Ďáblice 56 141.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 57. 44 01:15:57 35:14 (86%) 100 112.
9 čt 16. 6. Valy 28. 73 01:14:04 25:48 (53%) 173 92.
10 út 21. 6. Čelákovice 37. 64 01:03:48 24:57 (64%) 237 75.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 34. 67 00:57:10 16:36 (40%) 304 63.
12 čt 22. 9. Klíčov 27. 74 00:39:14 12:34 (47%) 378 57.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 378 58.
14 st 5. 10. Malešice 19. 82 00:35:05 10:20 (41%) 460 51.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 17. 84 00:27:39 07:54 (40%) 544 46.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána 55. 46 00:59:30 22:46 (61%) 46 86–87.
3 st 29. 4. PrÚjezd 54. 47 01:16:01 32:06 (73%) 93 67.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 93 84.
5 čt 14. 5. Zátiší 45. 56 00:56:07 21:58 (64%) 149 71.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 149 78.
7 čt 28. 5. Babický muničák 50. 51 01:16:04 34:04 (81%) 200 64.
8 čt 4. 6. Říčany 47. 54 00:51:55 19:22 (59%) 254 62.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 254 69.
10 út 16. 6. Valy 38. 63 01:31:20 32:11 (54%) 317 61.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 14. 87 01:00:13 14:03 (30%) 404 55.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 404 58.
13 čt 3. 9. Uhříněves 20. 81 00:39:21 09:39 (32%) 485 48.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 21. 80 01:24:14 22:17 (35%) 565 44.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 64. 37 00:57:03 14:44 (34%) 602 44.
16 ne 20. 9. Krňany 26. 75 00:55:39 19:48 (55%) 677 39.
17 čt 24. 9. Šeberák 677 43.
18 st 30. 9. Motol 30. 71 01:39:41 41:53 (72%) 748 41.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 23. 78 00:55:28 19:07 (52%) 826 39.
20 st 14. 10. Jižní město 17. 84 00:33:42 09:28 (39%) 910 36.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 35. 66 01:12:39 20:03 (38%) 66 83–84.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 66 89–90.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 66 105–106.
6 čt 12. 6. Čelákovice 66 111–112.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 66 119–120.
8 čt 26. 6. Hostavice 66 125–126.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 66 136–138.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 66 149–150.
11 čt 18. 9. Hostivař 66 153–154.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 66 161–162.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 66 169–170.
14 čt 16. 10. Klánovice 66 173–175.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák
3 čt 9. 5. Modřanská rokle
4 čt 16. 5. Keltské hradiště
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov)
6 čt 6. 6. Zdiměřice
7 čt 13. 6. Klánovice
8 čt 20. 6. Kavčí Hory
9 st 26. 6. Káraný
10 čt 5. 9. Radotín
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy
12 čt 19. 9. Krčák 34. 67 01:00:01 18:25 (44%) 67 156–157.
13 st 25. 9. Čimice 67 168–169.
14 čt 3. 10. Novodvorská 12. 89 00:37:30 09:55 (35%) 156 105.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař
4 st 25. 4. Modřany
5 čt 3. 5. Mníšek
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP)
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka
10 út 12. 6. Káraný
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou
12 st 8. 8. Řepy
13 st 5. 9. Klánovice
14 st 12. 9. Chabry
15 st 19. 9. Hostivař 29. 72 01:05:30 18:42 (39%) 72 206–208.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 27. 74 01:02:17 16:16 (35%) 146 115.
17 st 3. 10. Záběhlice 23. 78 00:28:43 07:44 (36%) 224 89.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky
3 st 4. 5. Březová
4 st 11. 5. Počernice
5 st 18. 5. Ladronka
6 čt 26. 5. Motol
7 st 1. 6. Komořany
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy
9 út 14. 6. Kladno
10 st 27. 7. Hrdlořezy 20. 31 01:10:54 18:16 (34%) 31 97–100.
11 st 14. 9. Chabry 12. 39 01:26:45 01:16 (1%) 70 63.
12 st 21. 9. Klánovice 70 68.
13 st 28. 9. Chodov 70 71.