Vláďa Čechmánek

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2018 1 (18) 57 b 212–215.
2016 1 (15) 28 b 232–233.
2015 1 (20) 39 b 213–214.
2012 2 (17) 82 b 186.
2010 2 (13) 38 b 87.
Celkem 7 0 (83)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák
4 čt 3. 5. Vysočany
5 čt 10. 5. Horní Počernice
6 čt 17. 5. Na Farkáně
7 čt 24. 5. Děvín
8 čt 31. 5. Struhařov
9 čt 7. 6. Juliána
10 čt 14. 6. Točná
11 čt 21. 6. Okrouhlo
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 44. 57 02:10:55 66:15 (102%) 57 181–183.
14 čt 20. 9. Klánovice 57 186–188.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 57 204–206.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 57 208–211.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 57 210–213.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 57 212–215.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice
4 čt 12. 5. Křeslice
5 čt 19. 5. Novodvorská
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj
7 čt 2. 6. Ďáblice 73. 28 01:18:40 47:26 (151%) 28 165–166.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 28 177–178.
9 čt 16. 6. Valy 28 185–186.
10 út 21. 6. Čelákovice 28 193–194.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 28 203–204.
12 čt 22. 9. Klíčov 28 207–208.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 28 226–227.
14 st 5. 10. Malešice 28 228–229.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 28 232–233.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána
3 st 29. 4. PrÚjezd
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 14. 5. Zátiší
6 čt 21. 5. Memoriál APM
7 čt 28. 5. Babický muničák
8 čt 4. 6. Říčany
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka
10 út 16. 6. Valy 62. 39 02:04:33 65:24 (110%) 39 169–171.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 39 174–176.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 39 176–178.
13 čt 3. 9. Uhříněves 39 186–188.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 39 188–190.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 39 196–198.
16 ne 20. 9. Krňany 39 202–204.
17 čt 24. 9. Šeberák 39 207–208.
18 st 30. 9. Motol 39 211–212.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 39 213–214.
20 st 14. 10. Jižní město 39 213–214.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař
4 st 25. 4. Modřany
5 čt 3. 5. Mníšek
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP)
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 72. 29 19:40:00 1060:00 (883%) 29 258–260.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 48. 53 01:33:34 36:17 (63%) 82 149.
10 út 12. 6. Káraný 82 150.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 82 155.
12 st 8. 8. Řepy 82 161.
13 st 5. 9. Klánovice 82 170.
14 st 12. 9. Chabry 82 174.
15 st 19. 9. Hostivař 82 178.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 82 182.
17 st 3. 10. Záběhlice 82 186.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák
2 st 28. 4. Říčany
3 st 12. 5. Zbraslav 31. 20 02:15:42 68:09 (100%) 20 61–62.
4 st 19. 5. Ladronka 33. 18 01:40:41 39:41 (65%) 38 45.
5 čt 10. 6. Kamýk 38 52.
6 út 15. 6. Kejkol 38 58.
7 út 22. 6. Lhotka 38 64.
8 st 18. 8. Juliána 38 65.
9 st 25. 8. Hanspaulka 38 69.
10 st 1. 9. Jezírko 38 76.
11 út 7. 9. Hostivař 38 83.
12 út 14. 9. Valy 38 85.
13 st 22. 9. Prokopáč 38 87.