Vláďa Pokorný

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 8 (18) 392 b 61.
2018 7 (18) 389 b 63.
2017 7 (14) 367 b 59.
2016 10 (15) 521 b 48.
2015 15 (20) 822 b 40.
2014 9 (14) 500 b 44.
2013 8 (14) 461 b 49.
2012 13 (17) 688 b 36.
2011 9 (13) 173 b 33.
Celkem 86 0 (143)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice 28. 73 02:09:24 58:14 (81%) 73 30.
2 čt 11. 4. Veleslavín 49. 52 01:14:52 31:46 (73%) 125 18.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 125 35.
4 st 1. 5. Čelákovice 91. 10 00:57:50 20:09 (53%) 135 54.
5 čt 9. 5. Hostivař 61. 40 00:50:28 23:06 (84%) 175 51.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 49. 52 01:08:21 28:24 (71%) 217 44.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 51. 50 01:21:21 31:08 (61%) 267 41.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 46. 55 01:14:30 30:23 (68%) 322 38.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 332 43.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 332 46.
11 čt 20. 6. Sedlec 332 51.
12 čt 27. 6. Dubeč 41. 60 01:18:46 32:00 (68%) 392 47.
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 392 49.
14 čt 12. 9. Krčák 392 54.
15 čt 19. 9. Kolovraty 392 56.
16 čt 26. 9. Vítkov 392 58.
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 392 59.
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 392 61.
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 56. 45 00:59:40 29:50 (100%) 45 59.
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 23. 78 00:46:00 19:00 (70%) 123 19.
3 čt 26. 4. Krčák 49. 52 01:10:45 27:45 (64%) 175 23.
4 čt 3. 5. Vysočany 54. 47 00:51:03 22:26 (78%) 222 27.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 40. 61 00:55:10 19:50 (56%) 238 36.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 55. 46 01:29:14 44:14 (98%) 284 35.
7 čt 24. 5. Děvín 329 33.
8 čt 31. 5. Struhařov 329 36.
9 čt 7. 6. Juliána 329 43.
10 čt 14. 6. Točná 329 54.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 329 57.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 329 59.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 41. 60 02:01:20 56:40 (87%) 389 57.
14 čt 20. 9. Klánovice 389 58.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 389 60.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 389 61.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 389 62.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 389 63.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle
2 čt 11. 5. Čimičák 68. 33 00:47:54 23:30 (96%) 33 107.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 42. 59 00:49:40 19:59 (67%) 92 65.
4 čt 25. 5. Kosoř 92 83.
5 čt 1. 6. Točná 50. 51 01:53:29 54:30 (92%) 143 70.
6 čt 8. 6. Lipence 42. 59 00:52:00 17:29 (50%) 202 56.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 67. 34 01:04:58 17:33 (37%) 236 57.
8 čt 22. 6. Zvole 34. 67 01:23:31 36:16 (76%) 303 43.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 37. 64 01:09:07 31:58 (86%) 367 39.
10 čt 7. 9. Hostivice 367 48.
11 čt 14. 9. Hostivař 367 53.
12 čt 21. 9. Zátiší 367 57.
13 čt 5. 10. Dobeška 367 59.
14 čt 12. 10. Ořechovka 367 59.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 43. 58 00:49:34 17:03 (52%) 58 46.
2 čt 28. 4. Memoriál APM 43. 58 01:06:10 26:41 (67%) 116 36.
3 čt 5. 5. Bohnice 53. 48 01:28:09 36:08 (69%) 164 38.
4 čt 12. 5. Křeslice 55. 46 00:54:21 20:59 (62%) 210 38.
5 čt 19. 5. Novodvorská 58. 43 00:44:50 18:33 (70%) 210 46.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 57. 44 01:09:27 32:09 (86%) 254 44.
7 čt 2. 6. Ďáblice 45. 56 00:53:00 21:46 (69%) 310 43.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 45. 56 01:09:00 28:17 (69%) 322 45.
9 čt 16. 6. Valy 52. 49 01:30:32 42:16 (87%) 371 44.
10 út 21. 6. Čelákovice 38. 63 01:03:53 25:02 (64%) 434 36.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 478 38.
12 čt 22. 9. Klíčov 521 41.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 521 43.
14 st 5. 10. Malešice 521 46.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 521 48.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 70. 31 01:22:24 39:28 (91%) 31 74.
2 čt 23. 4. Juliána 56. 45 00:59:46 23:02 (62%) 76 60.
3 st 29. 4. PrÚjezd 76 82.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 50. 51 01:04:55 25:43 (65%) 127 68.
5 čt 14. 5. Zátiší 73. 28 01:19:02 44:53 (131%) 155 68.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 38. 63 01:18:29 22:59 (41%) 218 56.
7 čt 28. 5. Babický muničák 53. 48 01:19:23 37:23 (89%) 266 54.
8 čt 4. 6. Říčany 266 58.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 37. 64 01:05:25 24:14 (58%) 330 53.
10 út 16. 6. Valy 57. 44 01:44:37 45:28 (76%) 374 53.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 44. 57 01:20:21 34:11 (74%) 431 49.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 431 51.
13 čt 3. 9. Uhříněves 431 54.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 431 61.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 65. 36 01:11:08 28:49 (68%) 467 59.
16 ne 20. 9. Krňany 34. 67 00:59:35 23:44 (66%) 534 52.
17 čt 24. 9. Šeberák 40. 61 00:44:20 14:22 (47%) 595 48.
18 st 30. 9. Motol 34. 67 01:46:49 49:01 (84%) 662 45.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 17. 84 00:52:11 15:50 (43%) 746 43.
20 st 14. 10. Jižní město 25. 76 00:37:44 13:30 (55%) 822 40.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 52. 49 00:50:02 19:39 (64%) 49 55.
2 čt 15. 5. memoriál APM 49 82.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 45. 56 01:17:20 24:44 (47%) 105 58.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 28. 73 01:40:27 36:53 (58%) 178 42.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 50. 51 00:43:23 15:09 (53%) 229 37.
6 čt 12. 6. Čelákovice 44. 57 01:11:18 28:28 (66%) 286 35.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 60. 41 01:58:54 64:43 (119%) 327 36.
8 čt 26. 6. Hostavice 40. 61 01:46:30 56:57 (114%) 388 33.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 40. 61 01:47:47 50:25 (87%) 439 30.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 50. 51 00:27:40 12:31 (82%) 459 28.
11 čt 18. 9. Hostivař 500 32.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 500 36.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 500 41.
14 čt 16. 10. Klánovice 500 44.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák 62. 39 01:00:34 27:53 (85%) 39 98.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 41. 60 01:36:53 36:07 (59%) 99 59.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 43. 58 11:24:00 160:00 (30%) 157 51.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 49. 52 00:59:23 21:58 (58%) 209 41.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 47. 54 00:39:56 11:16 (39%) 263 39.
7 čt 13. 6. Klánovice 52. 49 01:28:10 39:29 (81%) 312 37.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 312 46.
9 st 26. 6. Káraný 34. 67 01:31:33 35:38 (63%) 379 41.
10 čt 5. 9. Radotín 19. 82 06:12:00 -541:00 (-60%) 461 32.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 461 38.
12 čt 19. 9. Krčák 461 43.
13 st 25. 9. Čimice 461 46.
14 čt 3. 10. Novodvorská 461 49.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař
4 st 25. 4. Modřany 52. 49 01:34:35 37:15 (64%) 49 129–131.
5 čt 3. 5. Mníšek 67. 34 83 103.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 116. 1 00:49:58 24:49 (98%) 84 120.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 39. 62 01:25:40 39:39 (86%) 146 70.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 38. 63 03:27:00 87:00 (72%) 209 51.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 64. 37 01:59:24 62:07 (108%) 246 51.
10 út 12. 6. Káraný 29. 72 01:13:35 18:30 (33%) 318 41.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 43. 57 01:04:16 25:57 (67%) 375 38.
12 st 8. 8. Řepy 39. 62 00:46:51 23:45 (102%) 437 34.
13 st 5. 9. Klánovice 57. 44 01:43:56 34:54 (50%) 481 36.
14 st 12. 9. Chabry 15. 86 01:26:30 05:18 (6%) 567 33.
15 st 19. 9. Hostivař 567 37.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 40. 61 01:09:28 23:27 (50%) 628 34.
17 st 3. 10. Záběhlice 41. 60 00:34:22 13:23 (63%) 688 36.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky 45. 6 01:09:38 29:01 (71%) 6 69–70.
3 st 4. 5. Březová 21. 30 01:24:00 34:00 (68%) 36 43.
4 st 11. 5. Počernice 36 55.
5 st 18. 5. Ladronka 44. 7 43 51.
6 čt 26. 5. Motol 53. 1 02:01:50 24:00 (24%) 44 57.
7 st 1. 6. Komořany 26. 25 02:07:58 45:04 (54%) 69 46.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 16. 35 02:28:00 -43:00 (-23%) 104 34.
9 út 14. 6. Kladno 104 37.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 28. 23 01:24:26 31:48 (60%) 127 35.
11 st 14. 9. Chabry 25. 26 01:23:10 -3:41 (-3%) 153 34.
12 st 21. 9. Klánovice 153 36.
13 st 28. 9. Chodov 31. 20 00:27:44 13:06 (89%) 173 33.