Vladimír Němec

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 3 (10) 139 b 98.
2018 1 (18) 25 b 271.
2017 5 (14) 213 b 95.
2015 11 1 (20) 471 b 68.
2014 3 1 (14) 251 b 74.
2013 2 1 (14) 157 b 104.
2012 11 1 (17) 463 b 53.
2011 2 1 (13) 61 b 76.
2010 4 (13) 41 b 80.
Celkem 42 5 (133)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice
5 čt 9. 5. Hostivař
6 čt 16. 5. Škvorecká obora
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 63. 38 03:18:58 148:45 (296%) 38 166–168.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 38 171–173.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 33. 68 02:24:00 80:19 (126%) 106 103.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 68. 33 02:07:38 95:42 (299%) 139 98.
11 čt 20. 6. Sedlec
12 čt 27. 6. Dubeč
13 čt 5. 9. Vysočany
14 čt 12. 9. Kolovraty
15 čt 19. 9. Ďáblice
16 čt 26. 9. Vítkov
17 čt 3. 10. Dobeška
18 čt 10. 10. Noční sprint (Stromovka)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 76. 25 01:37:00 67:10 (225%) 25 79.
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 25 122.
3 čt 26. 4. Krčák 25 150.
4 čt 3. 5. Vysočany 25 161.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 25 168.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 25 176.
7 čt 24. 5. Děvín 25 184.
8 čt 31. 5. Struhařov 25 194.
9 čt 7. 6. Juliána 25 204.
10 čt 14. 6. Točná 25 214.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 25 219.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 25 226.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 25 231.
14 čt 20. 9. Klánovice 25 237.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 25 262.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 25 267.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 25 270.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 25 271.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle
2 čt 11. 5. Čimičák
3 čt 18. 5. Horní Počernice
4 čt 25. 5. Kosoř
5 čt 1. 6. Točná
6 čt 8. 6. Lipence
7 čt 15. 6. Horní Jirčany
8 čt 22. 6. Zvole
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky
10 čt 7. 9. Hostivice 76. 25 01:34:48 62:52 (196%) 25 179.
11 čt 14. 9. Hostivař 48. 53 02:19:37 95:05 (213%) 78 133.
12 čt 21. 9. Zátiší 58. 43 02:10:28 88:51 (213%) 121 109.
13 čt 5. 10. Dobeška 60. 41 01:24:57 59:51 (238%) 162 106.
14 čt 12. 10. Ořechovka 50. 51 02:14:00 102:27 (324%) 213 95.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň (pořadatel) 100 100 2–5.
2 čt 23. 4. Juliána 84. 17 01:36:11 59:27 (161%) 117 36.
3 st 29. 4. PrÚjezd 69. 32 01:43:12 59:17 (134%) 149 42.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 149 55.
5 čt 14. 5. Zátiší 89. 12 01:59:45 85:36 (250%) 161 62.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 161 71.
7 čt 28. 5. Babický muničák 66. 35 01:56:21 74:21 (177%) 196 66.
8 čt 4. 6. Říčany 73. 28 01:12:47 40:14 (123%) 224 73.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 224 76.
10 út 16. 6. Valy 74. 27 03:34:50 155:41 (263%) 251 73.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 67. 34 02:38:38 112:28 (243%) 285 72.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 37. 64 01:03:14 41:41 (193%) 349 69.
13 čt 3. 9. Uhříněves 349 69.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 349 70.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 62. 39 02:19:15 96:56 (229%) 388 71.
16 ne 20. 9. Krňany 388 72.
17 čt 24. 9. Šeberák 71. 30 01:15:38 45:40 (152%) 418 69.
18 st 30. 9. Motol 48. 53 02:59:29 121:41 (210%) 471 65.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 471 66.
20 st 14. 10. Jižní město 471 68.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM
3 čt 22. 5. Modřanská rokle
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice (pořadatel) 100 100 76–80.
6 čt 12. 6. Čelákovice 52. 49 01:43:45 60:55 (142%) 149 66.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 149 70.
8 čt 26. 6. Hostavice 43. 58 02:19:27 89:54 (181%) 207 62.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 207 67.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 207 72.
11 čt 18. 9. Hostivař 207 75.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 207 77.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 57. 44 02:27:20 98:32 (201%) 251 74.
14 čt 16. 10. Klánovice 251 74.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 70. 31 01:37:06 36:20 (59%) 31 131–132.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 31 143–144.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 75. 26 01:29:58 52:33 (140%) 57 128.
6 čt 6. 6. Zdiměřice (pořadatel) 100 157 67.
7 čt 13. 6. Klánovice 157 72.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 157 83.
9 st 26. 6. Káraný 157 86.
10 čt 5. 9. Radotín 157 91.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 157 94.
12 čt 19. 9. Krčák 157 98.
13 st 25. 9. Čimice 157 100.
14 čt 3. 10. Novodvorská 157 104.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice) (pořadatel) 100 100 2–5.
2 st 11. 4. Hlubočepy 59. 42 02:29:10 98:00 (191%) 142 19.
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 142 33.
4 st 25. 4. Modřany 80. 21 02:12:45 75:25 (131%) 163 43.
5 čt 3. 5. Mníšek 106. 1 164 48.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 129. 1 00:58:08 32:59 (131%) 165 53.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 47. 54 01:45:00 58:59 (128%) 219 43.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 68. 33 23:37:00 1297:00 (1080%) 252 42.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 69. 32 02:28:55 91:38 (159%) 284 41.
10 út 12. 6. Káraný 44. 57 01:45:08 50:03 (90%) 341 38.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 341 47.
12 st 8. 8. Řepy 48. 53 01:28:03 64:57 (281%) 394 42.
13 st 5. 9. Klánovice 80. 21 02:25:16 76:14 (110%) 415 40.
14 st 12. 9. Chabry 415 47.
15 st 19. 9. Hostivař 415 52.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 53. 48 01:31:52 45:51 (99%) 463 50.
17 st 3. 10. Záběhlice 463 53.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky
3 st 4. 5. Březová
4 st 11. 5. Počernice
5 st 18. 5. Ladronka
6 čt 26. 5. Motol
7 st 1. 6. Komořany
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy
9 út 14. 6. Kladno (pořadatel) 50 50 62–64.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 50 66–69.
11 st 14. 9. Chabry 49. 2 01:43:00 17:31 (20%) 52 72.
12 st 21. 9. Klánovice 42. 9 01:45:43 52:19 (97%) 61 73.
13 st 28. 9. Chodov 61 76.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák
2 st 28. 4. Říčany
3 st 12. 5. Zbraslav
4 st 19. 5. Ladronka
5 čt 10. 6. Kamýk
6 út 15. 6. Kejkol 35. 16 01:50:54 53:17 (92%) 16 94–96.
7 út 22. 6. Lhotka 16 101–103.
8 st 18. 8. Juliána 16 112–114.
9 st 25. 8. Hanspaulka 44. 7 01:55:50 84:28 (269%) 23 104.
10 st 1. 9. Jezírko 34. 17 01:32:00 32:20 (54%) 40 71.
11 út 7. 9. Hostivař 40 77.
12 út 14. 9. Valy 40 79.
13 st 22. 9. Prokopáč 51. 1 01:23:00 23:08 (38%) 41 80.