VoiToi

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2016 4 (15) 370 b 66.
2015 5 1 (20) 577 b 59.
2014 4 (14) 388 b 56.
2013 4 1 (14) 487 b 45.
2012 7 (17) 680 b 37.
2011 5 2 (13) 288 b 20.
2010 5 (13) 233 b 20.
2009 2 (8) 170 b 36.
Celkem 36 4 (114)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM 3. 98 00:44:06 04:37 (11%) 98 47.
3 čt 5. 5. Bohnice 12. 89 01:05:17 13:16 (25%) 187 31.
4 čt 12. 5. Křeslice 187 41.
5 čt 19. 5. Novodvorská 187 55.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 187 64.
7 čt 2. 6. Ďáblice 187 69.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 10. 91 00:50:32 09:49 (24%) 278 56.
9 čt 16. 6. Valy 278 63.
10 út 21. 6. Čelákovice 278 65.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 278 68.
12 čt 22. 9. Klíčov 9. 92 00:32:26 05:46 (21%) 370 58.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 370 59.
14 st 5. 10. Malešice 370 63.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 370 66.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána
3 st 29. 4. PrÚjezd
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 14. 5. Zátiší
6 čt 21. 5. Memoriál APM 4. 97 00:57:51 02:21 (4%) 97 101.
7 čt 28. 5. Babický muničák 97 106.
8 čt 4. 6. Říčany 7. 94 00:35:23 02:50 (8%) 191 77.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 5. 96 00:51:18 10:07 (24%) 287 62.
10 út 16. 6. Valy 6. 95 01:06:30 07:21 (12%) 382 51.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 6. 95 00:52:37 06:27 (13%) 477 41.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 477 42.
13 čt 3. 9. Uhříněves 477 50.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 477 53.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 477 54.
16 ne 20. 9. Krňany (pořadatel) 100 577 47.
17 čt 24. 9. Šeberák 577 54.
18 st 30. 9. Motol 577 58.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 577 59.
20 st 14. 10. Jižní město 577 59.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM
3 čt 22. 5. Modřanská rokle
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 2. 99 00:28:40 00:26 (1%) 99 81.
6 čt 12. 6. Čelákovice 99 85.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 6. 95 01:02:52 08:41 (16%) 194 60.
8 čt 26. 6. Hostavice 194 64.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 194 69.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 194 75.
11 čt 18. 9. Hostivař 194 79.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 3. 98 00:46:50 02:18 (5%) 292 64.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 5. 96 00:53:18 04:30 (9%) 388 55.
14 čt 16. 10. Klánovice 388 56.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami (pořadatel) 100 100 1–3.
2 čt 18. 4. Milíčák 100 31.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 100 58.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 100 67.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 6. 95 00:42:40 05:15 (14%) 195 47.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 4. 97 00:30:41 02:01 (7%) 292 33.
7 čt 13. 6. Klánovice 292 43.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 292 50.
9 st 26. 6. Káraný 292 53.
10 čt 5. 9. Radotín 292 60.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 292 63.
12 čt 19. 9. Krčák 4. 97 00:43:59 02:23 (5%) 389 51.
13 st 25. 9. Čimice 389 53.
14 čt 3. 10. Novodvorská 3. 98 00:30:13 02:38 (9%) 487 45.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice) 5. 96 96 9.
2 st 11. 4. Hlubočepy 96 33.
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 96 54–55.
4 st 25. 4. Modřany 2. 99 00:58:09 00:49 (1%) 195 29.
5 čt 3. 5. Mníšek 195 34.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 195 40.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 5. 96 00:52:30 06:29 (14%) 291 28.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 2. 99 02:27:00 27:00 (22%) 390 25.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 8. 93 01:05:45 08:28 (14%) 483 22.
10 út 12. 6. Káraný 483 27.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 483 30.
12 st 8. 8. Řepy 483 31.
13 st 5. 9. Klánovice 1. 100 01:09:02 583 29.
14 st 12. 9. Chabry 583 32.
15 st 19. 9. Hostivař 583 36.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 583 40.
17 st 3. 10. Záběhlice 4. 97 00:24:46 03:47 (18%) 680 37.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky
3 st 4. 5. Březová
4 st 11. 5. Počernice 3. 48 00:58:25 05:56 (11%) 48 41–42.
5 st 18. 5. Ladronka 7. 44 92 25.
6 čt 26. 5. Motol 4. 47 01:47:05 09:15 (9%) 139 18.
7 st 1. 6. Komořany 139 21.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 139 23.
9 út 14. 6. Kladno 2. 49 01:29:51 02:13 (2%) 188 21.
10 st 27. 7. Hrdlořezy (pořadatel) 50 238 18.
11 st 14. 9. Chabry 238 20.
12 st 21. 9. Klánovice 1. 50 00:53:24 288 18.
13 st 28. 9. Chodov (pořadatel) 0 288 20.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák
2 st 28. 4. Říčany
3 st 12. 5. Zbraslav
4 st 19. 5. Ladronka
5 čt 10. 6. Kamýk
6 út 15. 6. Kejkol
7 út 22. 6. Lhotka 10. 41 00:47:22 07:48 (19%) 41 55–57.
8 st 18. 8. Juliána 1. 50 01:49:35 91 39.
9 st 25. 8. Hanspaulka 5. 46 00:34:18 02:56 (9%) 137 28.
10 st 1. 9. Jezírko 5. 46 01:05:43 06:03 (10%) 183 20.
11 út 7. 9. Hostivař 183 22.
12 út 14. 9. Valy 183 25.
13 st 22. 9. Prokopáč 1. 50 00:59:52 233 20.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 18. 6. Spořilov / Krčák
2 st 24. 6. Ďábličák 6. 84 00:51:45 07:05 (15%) 84 23.
3 st 15. 7. Halouny 4. 86 01:44:03 12:54 (14%) 170 10.
4 st 29. 7. Dívčí skok (Šárka) 170 12.
5 st 29. 7. Mužský hek (Šárka) 170 20.
6 st 2. 9. Hostivař 170 26.
7 st 9. 9. Klánovice 170 28.
8 st 16. 9. Káraný 170 36.