Vojta Šprongl

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2012 1 (17) 84 b 177–180.
2011 5 (13) 156 b 37.
2010 5 (13) 130 b 41.
2009 4 (8) 185 b 31.
Celkem 15 0 (51)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 17. 84 00:56:40 10:05 (21%) 84 64–65.
4 st 25. 4. Modřany 84 85–86.
5 čt 3. 5. Mníšek 84 98–100.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 84 117–119.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 84 124–127.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 84 131–133.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 84 139–142.
10 út 12. 6. Káraný 84 142–145.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 84 148–151.
12 st 8. 8. Řepy 84 152–155.
13 st 5. 9. Klánovice 84 161–164.
14 st 12. 9. Chabry 84 165–168.
15 st 19. 9. Hostivař 84 169–172.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 84 173–176.
17 st 3. 10. Záběhlice 84 177–180.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák 24. 27 01:14:58 23:55 (46%) 27 27.
2 st 27. 4. Hodkovičky 27 42.
3 st 4. 5. Březová 27 54.
4 st 11. 5. Počernice 26. 25 01:14:00 21:31 (40%) 52 39.
5 st 18. 5. Ladronka 15. 36 88 28.
6 čt 26. 5. Motol 17. 34 02:03:26 25:36 (26%) 122 22.
7 st 1. 6. Komořany 122 25.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 122 29.
9 út 14. 6. Kladno 122 33.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 122 37.
11 st 14. 9. Chabry 17. 34 01:28:52 03:23 (3%) 156 32.
12 st 21. 9. Klánovice 156 34.
13 st 28. 9. Chodov 156 37.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák
2 st 28. 4. Říčany
3 st 12. 5. Zbraslav
4 st 19. 5. Ladronka
5 čt 10. 6. Kamýk
6 út 15. 6. Kejkol
7 út 22. 6. Lhotka 44. 7 01:07:22 27:48 (70%) 7 125–126.
8 st 18. 8. Juliána 7 136–137.
9 st 25. 8. Hanspaulka 21. 30 00:42:30 11:08 (35%) 37 72.
10 st 1. 9. Jezírko 37 79.
11 út 7. 9. Hostivař 27. 23 01:03:20 21:51 (52%) 60 62.
12 út 14. 9. Valy 9. 43 01:18:33 18:58 (31%) 103 46.
13 st 22. 9. Prokopáč 24. 27 01:21:48 21:56 (36%) 130 41.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 18. 6. Spořilov / Krčák 20. 68 01:12:55 17:49 (32%) 68 21.
2 st 24. 6. Ďábličák 68 31.
3 st 15. 7. Halouny 22. 51 02:15:55 44:46 (49%) 119 17.
4 st 29. 7. Dívčí skok (Šárka) 23. 31 00:44:12 12:09 (37%) 150 17.
5 st 29. 7. Mužský hek (Šárka) 21. 35 00:40:27 09:30 (30%) 185 14.
6 st 2. 9. Hostivař 185 20.
7 st 9. 9. Klánovice 185 22.
8 st 16. 9. Káraný 185 31.