Vojtěch Stránský

Jméno Vojtěch Stránský
Vojta Stránský
Stránský Vojtěch
Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2022 1 (6) 100 b 93–94.
zima 2021-2022 1 (7) 100 b 24–27.
2021 1 (13) 93 b 125.
zima 2020-2021 1 (7) 100 b 31.
2020 4 (16) 394 b 65.
2018 1 (18) 21 b 274–275.
2016 2 (15) 185 b 104.
2014 2 (14) 194 b 89.
2013 4 (14) 326 b 70.
2012 1 (17) 98 b 149.
Celkem 18 0 (127)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Milíčák
2 čt 28. 4. Stará Boleslav
3 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (sprint) 1. 100 00:23:40 100 48–49.
4 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (midle) 100 68–69.
5 čt 12. 5. Draháň - Brnky 100 82–83.
6 čt 19. 5. Klánovice 100 93–94.
7 čt 26. 5. Memoriál APM
8 čt 2. 6. Třebotov
9 čt 9. 6. Horoměřice
10 čt 16. 6. Okrouhlo
11 čt 23. 6. okolí Čelákovic
12 čt 1. 9. rezervováno
13 čt 8. 9. Bábíkova Ladronka
14 čt 15. 9. Hostivař
15 čt 22. 9. Hodkovičky
16 st 28. 9. XL Velbloud (Okolo LKKB)
17 čt 6. 10. Noční sprint (Ládví)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 6. 11. MAUDICUP 2020, aneb memoriál mojí babičky (Master Horse Club Svojetice) 1. 100 01:10:38 100 1.
2 so 20. 11. Babinského bloudění (Bakov n. J.) 100 3–4.
3 pá 31. 12. Zimní Vrtilka (4.12.-5.1.) (Písnice) 100 11–12.
4 čt 6. 1. Tříkrálový orienťák (Kbely) 100 16–17.
5 st 19. 1. Noční hrádek (Roztyly) 100 16–17.
6 so 22. 1. Pojizerská Bludička (Bakov n. J.) 100 22–23.
7 so 19. 2. Radoušovo bloudění (Losiná) 100 24–27.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 6. 5. Stará Boleslav
2 čt 13. 5. Radotín
3 čt 20. 5. Řeporyje
4 čt 27. 5. Memoriál APM (Lochkov)
5 čt 3. 6. Škvorecká obora
6 čt 10. 6. Horní Jirčany
7 čt 17. 6. Jevany
8 čt 24. 6. Písnice
9 čt 2. 9. Klecany 8. 93 01:10:17 14:08 (12%) 93 115.
10 čt 9. 9. Bábíkuv kopec (Strahov) 93 117.
11 čt 16. 9. Aloisov 93 119.
12 čt 23. 9. hotel www.rambousek.eu 93 123.
13 čt 30. 9. Bohnice 93 125.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice)
3 čt 21. 5. Memoriál APM
4 čt 28. 5. Juliána
5 čt 4. 6. Čimice-Troja
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely)
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 4. 97 00:41:13 02:42 (2%) 97 116.
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 2. 99 00:26:17 01:28 (1%) 196 73.
10 čt 3. 9. Zvole-Březová 196 80.
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 3. 98 00:35:21 03:02 (3%) 294 63.
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 294 64.
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 1. 100 00:26:58 394 53.
14 čt 24. 9. Kamýk 394 58.
15 čt 1. 10. Velká Ohrada 394 61.
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov) 394 65.
čt 31. 12. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 80. 21 00:24:50 -5:00 (-6%) 21 82.
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 21 125.
3 čt 26. 4. Krčák 21 156–157.
4 čt 3. 5. Vysočany 21 166–167.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 21 173–174.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 21 180–181.
7 čt 24. 5. Děvín 21 188–189.
8 čt 31. 5. Struhařov 21 198–199.
9 čt 7. 6. Juliána 21 210–211.
10 čt 14. 6. Točná 21 218–219.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 21 223–224.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 21 230–231.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 21 235–236.
14 čt 20. 9. Klánovice 21 241–242.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 21 265–266.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 21 270–271.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 21 273–274.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 21 274–275.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice
4 čt 12. 5. Křeslice
5 čt 19. 5. Novodvorská
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 16. 85 00:47:30 10:12 (10%) 85 110.
7 čt 2. 6. Ďáblice 85 119.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 85 127.
9 čt 16. 6. Valy 85 133.
10 út 21. 6. Čelákovice 85 138.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 85 142.
12 čt 22. 9. Klíčov 85 142.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 1. 100 01:08:39 185 102.
14 st 5. 10. Malešice 185 102.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 185 104.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM
3 čt 22. 5. Modřanská rokle
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice
6 čt 12. 6. Čelákovice
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka
8 čt 26. 6. Hostavice
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 7. 94 00:17:59 02:50 (3%) 94 103.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 1. 100 00:57:22 194 74.
11 čt 18. 9. Hostivař 194 78.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 194 81.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 194 85.
14 čt 16. 10. Klánovice 194 89.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák 8. 93 00:38:20 05:39 (6%) 93 40.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 67. 34 00:57:47 -3:01 (-3%) 127 46.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 127 58.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 127 68.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 1. 100 00:28:40 227 49.
7 čt 13. 6. Klánovice 227 55.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 227 62.
9 st 26. 6. Káraný 2. 99 00:56:02 00:07 (0%) 326 48.
10 čt 5. 9. Radotín 326 52.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 326 56.
12 čt 19. 9. Krčák 326 62.
13 st 25. 9. Čimice 326 63.
14 čt 3. 10. Novodvorská 326 70.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař
4 st 25. 4. Modřany
5 čt 3. 5. Mníšek 3. 98 98 77.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 98 89.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 98 96.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 98 103.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 98 110.
10 út 12. 6. Káraný 98 117.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 98 123.
12 st 8. 8. Řepy 98 126.
13 st 5. 9. Klánovice 98 134.
14 st 12. 9. Chabry 98 139.
15 st 19. 9. Hostivař 98 143.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 98 148.
17 st 3. 10. Záběhlice 98 149.