Vojtěch Stránský

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2018 1 (18) 21 b 275–276.
2016 2 (15) 185 b 104.
2014 2 (14) 194 b 89.
2013 4 (14) 326 b 70.
2012 1 (17) 98 b 149.
Celkem 10 0 (78)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 80. 21 00:24:50 -5:00 (-17%) 21 83.
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 21 126.
3 čt 26. 4. Krčák 21 157–158.
4 čt 3. 5. Vysočany 21 167–168.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 21 174–175.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 21 181–182.
7 čt 24. 5. Děvín 21 189–190.
8 čt 31. 5. Struhařov 21 199–200.
9 čt 7. 6. Juliána 21 211–212.
10 čt 14. 6. Točná 21 219–220.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 21 224–225.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 21 231–232.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 21 236–237.
14 čt 20. 9. Klánovice 21 242–243.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 21 266–267.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 21 271–272.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 21 274–275.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 21 275–276.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice
4 čt 12. 5. Křeslice
5 čt 19. 5. Novodvorská
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 16. 85 00:47:30 10:12 (27%) 85 110.
7 čt 2. 6. Ďáblice 85 119.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 85 127.
9 čt 16. 6. Valy 85 133.
10 út 21. 6. Čelákovice 85 138.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 85 142.
12 čt 22. 9. Klíčov 85 142.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 1. 100 01:08:39 185 102.
14 st 5. 10. Malešice 185 102.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 185 104.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM
3 čt 22. 5. Modřanská rokle
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice
6 čt 12. 6. Čelákovice
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka
8 čt 26. 6. Hostavice
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 1. 100 00:57:22 94 103.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 7. 94 00:17:59 02:50 (18%) 194 74.
11 čt 18. 9. Hostivař 194 78.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 194 81.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 194 85.
14 čt 16. 10. Klánovice 194 89.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák 8. 93 00:38:20 05:39 (17%) 93 40.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 67. 34 00:57:47 -3:01 (-5%) 127 46.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 127 58.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 127 68.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 1. 100 00:28:40 227 49.
7 čt 13. 6. Klánovice 227 55.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 227 62.
9 st 26. 6. Káraný 2. 99 00:56:02 00:07 (0%) 326 48.
10 čt 5. 9. Radotín 326 52.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 326 56.
12 čt 19. 9. Krčák 326 62.
13 st 25. 9. Čimice 326 63.
14 čt 3. 10. Novodvorská 326 70.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař
4 st 25. 4. Modřany
5 čt 3. 5. Mníšek 3. 98 98 77.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 98 89.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 98 96.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 98 103.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 98 110.
10 út 12. 6. Káraný 98 117.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 98 123.
12 st 8. 8. Řepy 98 126.
13 st 5. 9. Klánovice 98 134.
14 st 12. 9. Chabry 98 139.
15 st 19. 9. Hostivař 98 143.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 98 148.
17 st 3. 10. Záběhlice 98 149.