Vydřisko

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 11 (12) 682 b 18.
2018 14 1 (18) 1102 b 17.
2017 9 (14) 611 b 36.
2016 9 (15) 556 b 44.
2015 13 (20) 847 b 39.
2014 9 (14) 655 b 29.
2013 9 (14) 687 b 30.
2012 14 (17) 983 b 19.
2011 8 1 (13) 194 b 27.
2010 9 (13) 210 b 24.
2009 4 (8) 232 b 18.
Celkem 109 2 (158)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín 28. 73 01:03:01 19:55 (46%) 73 51.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 36. 65 01:12:16 22:28 (45%) 138 32.
4 st 1. 5. Čelákovice 32. 69 00:48:28 10:47 (28%) 207 22.
5 čt 9. 5. Hostivař 28. 73 00:38:27 11:05 (40%) 280 19.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 15. 86 00:48:44 08:47 (21%) 301 23.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 19. 82 01:01:53 11:40 (23%) 383 20.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 28. 73 01:03:50 19:43 (44%) 456 18.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 21. 80 01:39:33 35:52 (56%) 536 17.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 38. 63 00:54:25 22:29 (70%) 601 17.
11 čt 20. 6. Sedlec 20. 81 01:11:17 21:51 (44%) 617 18.
12 čt 27. 6. Dubeč 54. 47 01:05:50 19:04 (40%) 682 18.
13 čt 5. 9. Vysočany
14 čt 12. 9. Krčák
15 čt 19. 9. Kolovraty
16 čt 26. 9. Vítkov
17 út 1. 10. Ďáblice
18 čt 10. 10. Noční sprint
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 25. 76 00:44:13 14:23 (48%) 76 28.
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 76 56–57.
3 čt 26. 4. Krčák 37. 64 01:05:00 22:00 (51%) 140 34.
4 čt 3. 5. Vysočany 36. 65 00:42:45 14:08 (49%) 205 32.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 21. 80 00:46:22 11:02 (31%) 285 22.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 26. 75 01:02:20 17:20 (38%) 360 19.
7 čt 24. 5. Děvín 23. 78 01:09:29 21:34 (45%) 438 21.
8 čt 31. 5. Struhařov (pořadatel) 100 474 17.
9 čt 7. 6. Juliána 37. 64 01:05:03 18:34 (39%) 538 19.
10 čt 14. 6. Točná 23. 78 01:28:15 33:30 (61%) 616 17.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 24. 77 01:32:10 29:46 (47%) 693 17.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 57. 44 01:19:45 37:23 (88%) 757 18.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 34. 67 01:54:20 49:40 (76%) 824 18.
14 čt 20. 9. Klánovice 28. 73 01:11:25 19:18 (37%) 897 19.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 897 19.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 23. 78 00:24:23 07:49 (47%) 975 17.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 1019 18.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 18. 83 00:39:36 13:18 (50%) 1102 17.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 46. 55 00:57:16 20:27 (55%) 55 47.
2 čt 11. 5. Čimičák 43. 58 00:38:30 14:06 (57%) 113 30.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 113 53.
4 čt 25. 5. Kosoř 113 67.
5 čt 1. 6. Točná 113 83.
6 čt 8. 6. Lipence 113 92.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 30. 71 01:12:01 24:36 (51%) 184 76.
8 čt 22. 6. Zvole 184 83.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 18. 83 00:54:07 16:58 (45%) 267 59.
10 čt 7. 9. Hostivice 53. 48 00:52:10 20:14 (63%) 315 56.
11 čt 14. 9. Hostivař 20. 81 01:04:41 20:09 (45%) 396 44.
12 čt 21. 9. Zátiší 32. 69 01:04:24 22:47 (54%) 465 43.
13 čt 5. 10. Dobeška 18. 83 00:31:38 06:32 (26%) 548 39.
14 čt 12. 10. Ořechovka 38. 63 00:56:42 25:09 (79%) 611 36.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 45. 56 00:50:09 17:38 (54%) 56 48.
2 čt 28. 4. Memoriál APM 40. 61 01:02:39 23:10 (58%) 117 35.
3 čt 5. 5. Bohnice 52. 49 01:27:27 35:26 (68%) 166 37.
4 čt 12. 5. Křeslice 166 51.
5 čt 19. 5. Novodvorská 36. 65 00:39:35 13:18 (50%) 231 37.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 33. 68 00:58:02 20:44 (55%) 299 30.
7 čt 2. 6. Ďáblice 35. 66 00:47:40 16:26 (52%) 365 30.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 43. 58 01:07:49 27:06 (66%) 374 34.
9 čt 16. 6. Valy 32. 69 01:15:50 27:34 (57%) 443 29.
10 út 21. 6. Čelákovice 492 29.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 37. 64 00:58:05 17:31 (43%) 556 29.
12 čt 22. 9. Klíčov 556 35.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 556 37.
14 st 5. 10. Malešice 556 43.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 556 44.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána 38. 63 00:53:15 16:31 (44%) 63 71.
3 st 29. 4. PrÚjezd 46. 55 01:08:05 24:10 (55%) 118 54.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 30. 71 00:53:16 14:04 (35%) 189 42.
5 čt 14. 5. Zátiší 35. 66 00:54:13 20:04 (58%) 255 34.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 22. 79 01:09:17 13:47 (24%) 334 27.
7 čt 28. 5. Babický muničák 38. 63 01:06:27 24:27 (58%) 397 28.
8 čt 4. 6. Říčany 32. 69 00:46:12 13:39 (41%) 411 25.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 23. 78 01:00:53 19:42 (47%) 489 24.
10 út 16. 6. Valy 53. 48 01:40:14 41:05 (69%) 544 25.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 30. 71 01:12:37 26:27 (57%) 615 21.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 663 27.
13 čt 3. 9. Uhříněves 32. 69 00:44:12 14:30 (48%) 732 28.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 55. 46 01:06:01 04:04 (6%) 778 28.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 778 30.
16 ne 20. 9. Krňany 778 32.
17 čt 24. 9. Šeberák 32. 69 00:42:20 12:22 (41%) 847 31.
18 st 30. 9. Motol 847 35.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 847 37.
20 st 14. 10. Jižní město 847 39.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 49. 52 00:48:10 17:47 (58%) 52 52.
2 čt 15. 5. memoriál APM 52 80.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 34. 67 01:12:09 19:33 (37%) 119 53.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 18. 83 01:26:56 23:22 (36%) 202 33.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 32. 69 00:38:34 10:20 (36%) 271 26.
6 čt 12. 6. Čelákovice 27. 74 00:59:40 16:50 (39%) 345 23.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 345 34.
8 čt 26. 6. Hostavice 345 39.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 345 44.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 345 48.
11 čt 18. 9. Hostivař 25. 76 01:07:00 22:47 (51%) 421 44.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 22. 79 01:01:40 17:08 (38%) 500 35.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 26. 75 01:08:11 19:23 (39%) 575 31.
14 čt 16. 10. Klánovice 21. 80 00:55:45 18:20 (48%) 655 29.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák
3 čt 9. 5. Modřanská rokle
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 23. 78 11:12:00 148:00 (28%) 78 85.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 24. 77 00:50:47 13:22 (35%) 155 61.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 21. 80 00:34:57 06:17 (21%) 235 47.
7 čt 13. 6. Klánovice 235 54.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 21. 80 315 45.
9 st 26. 6. Káraný 315 50.
10 čt 5. 9. Radotín 32. 69 13:18:00 -115:00 (-13%) 384 45.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 22. 79 01:14:56 29:01 (63%) 463 37.
12 čt 19. 9. Krčák 32. 69 00:58:54 17:18 (41%) 532 37.
13 st 25. 9. Čimice 19. 82 614 31.
14 čt 3. 10. Novodvorská 28. 73 00:43:18 15:43 (56%) 687 30.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice) 28. 73 73 32.
2 st 11. 4. Hlubočepy 21. 80 01:05:55 14:45 (28%) 153 16.
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 153 28.
4 st 25. 4. Modřany 34. 67 01:22:12 24:52 (43%) 220 25.
5 čt 3. 5. Mníšek 21. 80 300 20.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 300 24.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 54. 47 01:03:55 17:54 (38%) 347 25.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 19. 82 18:58:00 1018:00 (848%) 429 22.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 25. 76 01:17:08 19:51 (34%) 505 20.
10 út 12. 6. Káraný 17. 84 01:06:12 11:07 (20%) 589 17.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 30. 71 00:55:05 16:46 (43%) 660 17.
12 st 8. 8. Řepy 31. 70 00:39:03 15:57 (69%) 730 16.
13 st 5. 9. Klánovice 45. 56 01:35:47 26:45 (38%) 786 17.
14 st 12. 9. Chabry 786 19.
15 st 19. 9. Hostivař 41. 60 01:12:04 25:16 (53%) 846 18.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 35. 66 01:07:36 21:35 (46%) 912 20.
17 st 3. 10. Záběhlice 30. 71 00:30:40 09:41 (46%) 983 19.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky
3 st 4. 5. Březová
4 st 11. 5. Počernice 29. 22 01:19:16 26:47 (51%) 22 73.
5 st 18. 5. Ladronka 22 84–85.
6 čt 26. 5. Motol 49. 2 01:48:00 10:10 (10%) 24 89.
7 st 1. 6. Komořany 29. 22 02:15:31 52:37 (63%) 46 59.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy (pořadatel) 50 96 36.
9 út 14. 6. Kladno 47. 4 02:25:44 58:06 (66%) 100 40.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 21. 30 01:11:09 18:31 (35%) 130 34.
11 st 14. 9. Chabry 20. 31 01:28:05 02:36 (3%) 161 31.
12 st 21. 9. Klánovice 28. 23 01:18:47 25:23 (47%) 184 27.
13 st 28. 9. Chodov 41. 10 00:18:07 03:29 (23%) 194 27.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák 29. 22 01:03:09 17:27 (38%) 22 29.
2 st 28. 4. Říčany 22 43.
3 st 12. 5. Zbraslav 33. 0 01:31:58 24:25 (36%) 22 57.
4 st 19. 5. Ladronka 28. 23 01:35:48 34:48 (57%) 45 36.
5 čt 10. 6. Kamýk 16. 35 00:40:20 11:53 (41%) 80 30.
6 út 15. 6. Kejkol 21. 30 01:19:52 22:15 (38%) 110 23.
7 út 22. 6. Lhotka 34. 17 00:57:15 17:41 (44%) 127 25.
8 st 18. 8. Juliána 12. 28 02:39:25 49:50 (45%) 155 20.
9 st 25. 8. Hanspaulka 34. 17 00:52:30 21:08 (67%) 172 21.
10 st 1. 9. Jezírko 13. 38 01:15:06 15:26 (25%) 210 16.
11 út 7. 9. Hostivař 210 16.
12 út 14. 9. Valy 210 20.
13 st 22. 9. Prokopáč 210 24.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 18. 6. Spořilov / Krčák 29. 51 01:21:59 26:53 (48%) 51 31.
2 st 24. 6. Ďábličák 20. 64 01:00:55 16:15 (36%) 115 13.
3 st 15. 7. Halouny 115 18.
4 st 29. 7. Dívčí skok (Šárka) 115 25.
5 st 29. 7. Mužský hek (Šárka) 115 29.
6 st 2. 9. Hostivař 23. 41 02:37:40 58:15 (58%) 156 30.
7 st 9. 9. Klánovice 156 34.
8 st 16. 9. Káraný 22. 76 00:51:30 10:07 (24%) 232 18.