Zuzana Weissová

Jméno Zuzana Weissová
Zuzka Weissová
Zuzana Weiss
Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2020 1 (16) 69 b 186–187. (49.)
2019 4 (18) 263 b 87. (18.)
2012 1 (17) 56 b 250–251. (56.)
2009 1 (8) 61 b 80. (21.)
Celkem 7 0 (59)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice)
3 čt 21. 5. Memoriál APM
4 čt 28. 5. Juliána
5 čt 4. 6. Čimice-Troja 32. (2.) 69 01:07:53 21:50 (20%) 69 112. (28.)
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč 69 126–127. (33.)
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely) 69 135. (34.)
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 69 145. (38.)
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 69 151. (38.)
10 čt 3. 9. Zvole-Březová 69 157. (39.)
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 69 168. (42.)
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 69 174–175. (45.)
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 69 176–177. (47.)
14 čt 24. 9. Kamýk 69 178–179. (48.)
15 čt 1. 10. Velká Ohrada 69 184–185. (49.)
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov) 69 186–187. (49.)
čt 5. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 21. (2.) 80 01:06:25 16:37 (15%) 80 72. (13.)
4 st 1. 5. Čelákovice 80 87. (13.)
5 čt 9. 5. Hostivař 48. (7.) 53 00:44:50 17:28 (19%) 133 66. (12.)
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 133 74–75. (14.)
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 133 82. (16.)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 29. 72 01:04:00 19:53 (19%) 205 62. (12.)
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 205 65. (13.)
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 43. (6.) 58 00:56:24 24:28 (26%) 263 60. (11.)
11 čt 20. 6. Sedlec 263 68. (13.)
12 čt 27. 6. Dubeč 263 73. (15.)
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 263 76. (16.)
14 čt 12. 9. Krčák 263 79. (17.)
15 čt 19. 9. Kolovraty 263 80. (17.)
16 čt 26. 9. Vítkov 263 85. (18.)
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 263 86. (18.)
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 263 87. (18.)
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař
4 st 25. 4. Modřany 45. 56 01:32:27 35:07 (29%) 56 119–120. (34.)
5 čt 3. 5. Mníšek 56 145–147. (38–39.)
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 56 178–180. (42.)
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 56 184–186. (43.)
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 56 199–201. (44.)
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 56 214–215. (46.)
10 út 12. 6. Káraný 56 214–215. (46.)
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 56 220–221. (49.)
12 st 8. 8. Řepy 56 227–228. (50.)
13 st 5. 9. Klánovice 56 238–239. (52.)
14 st 12. 9. Chabry 56 243–244. (53.)
15 st 19. 9. Hostivař 56 245–246. (54.)
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 56 246–247. (54.)
17 st 3. 10. Záběhlice 56 250–251. (56.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 18. 6. Spořilov / Krčák
2 st 24. 6. Ďábličák 23. 61 01:02:05 17:25 (16%) 61 35. (6.)
3 st 15. 7. Halouny 61 46. (10.)
4 st 29. 7. Dívčí skok (Šárka) 61 49. (11.)
5 st 29. 7. Mužský hek (Šárka) 61 58. (13.)
6 st 2. 9. Hostivař 61 65. (14.)
7 st 9. 9. Klánovice 61 68. (15.)
8 st 16. 9. Káraný 61 80. (21.)