zzabak

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2018 1 (18) 83 b 168.
2016 4 (15) 321 b 73.
2015 3 (20) 263 b 89.
2014 4 (14) 365 b 59.
2013 3 1 (14) 254 b 81.
2012 2 (17) 172 b 102.
2011 3 (13) 86 b 60.
2010 4 (13) 138 b 37.
Celkem 24 1 (124)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák
4 čt 3. 5. Vysočany
5 čt 10. 5. Horní Počernice
6 čt 17. 5. Na Farkáně
7 čt 24. 5. Děvín
8 čt 31. 5. Struhařov
9 čt 7. 6. Juliána 18. 83 00:57:10 10:41 (22%) 83 124.
10 čt 14. 6. Točná 83 135.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 83 138–139.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 83 148.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 83 153.
14 čt 20. 9. Klánovice 83 155.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 83 164.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 83 167.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 83 167.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 83 168.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice 22. 79 01:10:24 18:23 (35%) 79 77.
4 čt 12. 5. Křeslice 79 96.
5 čt 19. 5. Novodvorská 79 104.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 79 116.
7 čt 2. 6. Ďáblice 16. 85 00:40:05 08:51 (28%) 164 77.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 29. 72 00:59:31 18:48 (46%) 236 64.
9 čt 16. 6. Valy 16. 85 01:05:30 17:14 (35%) 321 58.
10 út 21. 6. Čelákovice 321 60.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 321 61.
12 čt 22. 9. Klíčov 321 69.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 321 69.
14 st 5. 10. Malešice 321 71.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 321 73.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána 12. 89 00:44:10 07:26 (20%) 89 53.
3 st 29. 4. PrÚjezd 89 72.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 19. 82 00:50:00 10:48 (27%) 171 49.
5 čt 14. 5. Zátiší 171 58.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 171 69.
7 čt 28. 5. Babický muničák 171 76.
8 čt 4. 6. Říčany 171 84.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 9. 92 00:52:59 11:48 (28%) 263 67.
10 út 16. 6. Valy 263 70.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 263 77.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 263 77.
13 čt 3. 9. Uhříněves 263 80.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 263 83.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 263 87.
16 ne 20. 9. Krňany 263 89.
17 čt 24. 9. Šeberák 263 89.
18 st 30. 9. Motol 263 89.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 263 89.
20 st 14. 10. Jižní město 263 89.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM
3 čt 22. 5. Modřanská rokle
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice
6 čt 12. 6. Čelákovice
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 4. 97 01:01:00 06:49 (12%) 97 91.
8 čt 26. 6. Hostavice 97 96.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 7. 94 01:13:07 15:45 (27%) 174 74.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 24. 77 00:21:26 06:17 (41%) 268 58.
11 čt 18. 9. Hostivař 268 64.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 4. 97 00:48:30 03:58 (8%) 365 53.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 365 57.
14 čt 16. 10. Klánovice 365 59.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami 3. 98 98 5.
2 čt 18. 4. Milíčák 98 32.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 98 60.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 98 68.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) (pořadatel) 0 98 76.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 98 87.
7 čt 13. 6. Klánovice 98 96.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 98 103.
9 st 26. 6. Káraný 98 108.
10 čt 5. 9. Radotín 18. 83 06:08:00 -545:00 (-60%) 181 81.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 181 84.
12 čt 19. 9. Krčák 28. 73 00:55:26 13:50 (33%) 254 73.
13 st 25. 9. Čimice 254 78.
14 čt 3. 10. Novodvorská 254 81.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař
4 st 25. 4. Modřany
5 čt 3. 5. Mníšek
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP)
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 25. 76 20:52:00 1132:00 (943%) 76 151.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 76 164.
10 út 12. 6. Káraný 76 165.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 76 172.
12 st 8. 8. Řepy 76 178.
13 st 5. 9. Klánovice 76 188–189.
14 st 12. 9. Chabry 76 190–191.
15 st 19. 9. Hostivař 76 194.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 5. 96 00:49:04 03:03 (6%) 172 98.
17 st 3. 10. Záběhlice 172 102.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky
3 st 4. 5. Březová
4 st 11. 5. Počernice
5 st 18. 5. Ladronka 18. 33 33 63–64.
6 čt 26. 5. Motol 44. 7 01:27:33 -11:43 (-11%) 40 63.
7 st 1. 6. Komořany 40 67.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 40 73.
9 út 14. 6. Kladno 5. 46 01:36:37 08:59 (10%) 86 44.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 86 45.
11 st 14. 9. Chabry 86 49.
12 st 21. 9. Klánovice 86 55.
13 st 28. 9. Chodov 86 60.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák
2 st 28. 4. Říčany
3 st 12. 5. Zbraslav 11. 40 01:25:15 17:42 (26%) 40 35–36.
4 st 19. 5. Ladronka 40 41–42.
5 čt 10. 6. Kamýk 40 48–49.
6 út 15. 6. Kejkol 40 53–54.
7 út 22. 6. Lhotka 40 59.
8 st 18. 8. Juliána 40 61.
9 st 25. 8. Hanspaulka 24. 27 00:47:30 16:08 (51%) 67 53.
10 st 1. 9. Jezírko 10. 41 01:13:45 14:05 (23%) 108 40.
11 út 7. 9. Hostivař 108 42.
12 út 14. 9. Valy 108 43.
13 st 22. 9. Prokopáč 21. 30 01:20:09 20:17 (33%) 138 37.