1. trénink – Spořilov / Krčák

Ročník: 2011
Místo: Spořilov / Krčák
Datum: st 13. 4.
Kontrol: 20
Účastníků: 49 8 žen, 41 mužů
Pořádá: Míša Míša Lacigová
Ivana Lacigová
Bára Hančíková
Diskuse
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se

Zatím žádné komentáře.

Přihlášky ještě nejsou otevřeny.

pořadí ženy účastník čas kontroly body součet žebříček žebříček ženy
1. KLádin 00:51:03 -20 K 50 50 1.
2. Mirek Kalina 00:55:45 -20 K 49 49 5.
3. Kouřa 00:56:43 -20 K 48 48 6.
4. Viktor Slavík 00:57:35 -20 K 47 47 7.
5. Pavel Toušek 00:57:48 -20 K 46 46 8.
6. Tomas Vanek 00:59:00 -20 K 45 45 9.
7. VIP Vlk 01:02:17 -20 K 44 44 10.
8. Pavel Müller 01:03:05 -20 K 43 43 11.
9. Mirek Bednář 01:03:37 -20 K 42 42 12.
10. Vojtěch Krajíček 01:04:00 -20 K 41 41 13.
11. Jan Kyncl 01:04:01 -20 K 40 40 14.
12. Lukáš Cerman 01:04:38 -20 K 39 39 15.
13. Čenda Wallisch 01:06:13 -20 K 38 38 16.
14. Tomáš Burdych 01:06:34 -20 K 37 37 17.
15. Jirka Hejna 01:07:25 -20 K 36 36 18.
16. Obuch 01:07:04 -20 K 35 35 19.
17. (1.) Markéta Drobníková 01:07:47 -20 K 34 34 20. (4.)
18. Svoby 01:08:42 -20 K 33 33 21.
19. Lukáš Hýbl 01:09:18 -20 K 32 32 22.
20. Honza Kabát 01:09:55 -20 K 31 31 23.
21. Berglík 01:10:17 -20 K 30 30 24.
22. Petr Müller 01:13:27 -20 K 29 29 25.
23. Komanč 01:14:35 -20 K 28 28 26.
24. Vojta Šprongl 01:14:58 -20 K 27 27 27.
25. Příba 01:16:00 -20 K 26 26 28.
26. Honza Fröhde 01:18:22 -20 K 25 25 29.
27. Petr Kučera 01:19:56 -20 K 24 24 30.
28. Ladislav Merta 01:20:03 -20 K 23 23 31.
29. (2.) Jindra Vostrá 01:21:47 -20 K 22 22 32. (5.)
30. Michal Mlaka 01:22:01 -20 K 21 21 33.
31. Michal Tuček 01:25:18 -20 K 20 20 34.
32. Josef Pintíř 01:25:48 -20 K 19 19 35.
33. Jarda Veltruský 01:25:58 -20 K 18 18 36.
34. Radek Horálek 01:29:01 -20 K 17 17 37.
35. Jan Sochor 01:31:14 -20 K 16 16 38.
36. (3.) Míša Pačáková 01:36:04 -20 K 15 15 39. (6.)
37. (4.) Evča Vítková 01:38:34 -20 K 14 14 40. (7.)
38. (5.) Lišanda 01:41:47 -20 K 13 13 41. (8.)
39. (6.) Nela Rapantová 01:45:46 -20 K 12 12 42. (9.)
40. Radomír "Laco" Novák 01:53:15 -20 K 11 11 43.
41. Daniel Čermák 01:53:28 -20 K 10 10 44.
42. Ondřej Fatka 01:58:24 -20 K 9 9 45.
43. Kamenáč 01:02:38 -20 K 8 8 46.
44. David Wurst 01:50:01 -20 K 7 7 47.
45. (7.) Tereza Vrabcová 01:51:01 -20 K 6 6 48. (10.)
46. Spudilovi 01:51:02 -20 K 5 5 49.
47. Marek Codl 01:52:01 -20 K 4 4 50.
48. (8.) Dejna Odvody 01:36:02 -20 K 3 3 51. (11.)
49. Víťa Wallisch 01:43:03 -20 K 2 2 52.
Pořadatelé
(pořadatel) Míša Lacigová 50 50 2–4. (1–3.)
(pořadatel) Ivana Lacigová 50 50 2–4. (1–3.)
(pořadatel) Bára Hančíková 50 50 2–4. (1–3.)
pořadí pořadí ženy účastník body tréninků pořádání
1. KLádin 50 1 0
2–4. (1–3.) Bára Hančíková 50 0 1
2–4. (1–3.) Ivana Lacigová 50 0 1
2–4. (1–3.) Míša Lacigová 50 0 1
5. Mirek Kalina 49 1 0
6. Kouřa 48 1 0
7. Viktor Slavík 47 1 0
8. Pavel Toušek 46 1 0
9. Tomas Vanek 45 1 0
10. VIP Vlk 44 1 0
11. Pavel Müller 43 1 0
12. Mirek Bednář 42 1 0
13. Vojtěch Krajíček 41 1 0
14. Jan Kyncl 40 1 0
15. Lukáš Cerman 39 1 0
16. Čenda Wallisch 38 1 0
17. Tomáš Burdych 37 1 0
18. Jirka Hejna 36 1 0
19. Obuch 35 1 0
20. (4.) Markéta Drobníková 34 1 0
21. Svoby 33 1 0
22. Lukáš Hýbl 32 1 0
23. Honza Kabát 31 1 0
24. Berglík 30 1 0
25. Petr Müller 29 1 0
26. Komanč 28 1 0
27. Vojta Šprongl 27 1 0
28. Příba 26 1 0
29. Honza Fröhde 25 1 0
30. Petr Kučera 24 1 0
31. Ladislav Merta 23 1 0
32. (5.) Jindra Vostrá 22 1 0
33. Michal Mlaka 21 1 0
34. Michal Tuček 20 1 0
35. Josef Pintíř 19 1 0
36. Jarda Veltruský 18 1 0
37. Radek Horálek 17 1 0
38. Jan Sochor 16 1 0
39. (6.) Míša Pačáková 15 1 0
40. (7.) Evča Vítková 14 1 0
41. (8.) Lišanda 13 1 0
42. (9.) Nela Rapantová 12 1 0
43. Radomír "Laco" Novák 11 1 0
44. Daniel Čermák 10 1 0
45. Ondřej Fatka 9 1 0
46. Kamenáč 8 1 0
47. David Wurst 7 1 0
48. (10.) Tereza Vrabcová 6 1 0
49. Spudilovi 5 1 0
50. Marek Codl 4 1 0
51. (11.) Dejna Odvody 3 1 0
52. Víťa Wallisch 2 1 0