1. trénink – MaudiCup

Ročník: zima 2019-2020
Místo: Růžové rokle
Datum: so 2. 11.
Trénink na krabičkách (SI):
Půjčování mapníků:
Účastníků: 94 26 žen, 68 mužů
Pořádá: KNC - Sokol Kostelec n. Č. l. Lišanda
Vydřisko
Místo: Růžové rokle
Přílohy výsledky

web -- Přihlášky na Orisu

web

web -- Výsledky na Orisu

Diskuse
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se

Zatím žádné komentáře.

Přihlášky ještě nejsou otevřeny.

pořadí ženy účastník čas kontroly body součet žebříček žebříček ženy
1. Martin Les 01:12:55 100 100 1.
2. Martin Štěňha 01:14:19 99 99 5.
3. Martin Štěpánek 01:17:28 98 98 7.
4. Tomáš Bezouška 01:17:29 97 97 9.
5. Martin Vedral 01:18:34 96 96 11.
6. David Michalička 01:23:40 95 95 13.
7. Ctibor Havlík 01:25:07 94 94 15.
8. Svoby 01:25:16 93 93 17.
9. Míra Štochel 01:26:47 92 92 19.
10. Petr Bašus 01:27:01 91 91 21.
11. Libor Novák 01:27:57 90 90 23.
12. Jiří Putík 01:28:49 89 89 25-26.
12. Martin Kareis 01:28:49 89 89 25-26.
14. Pavel Müller 01:28:51 87 87 29.
15. Matěj Mišoň 01:29:42 86 86 30.
16. Jirka Hejna 01:30:08 85 85 31.
17. Jan Rod 01:33:10 84 84 32.
18. Jan Bednařík 01:34:52 83 83 33.
19. RaMach 01:36:00 82 82 34.
20. Leoš Bogar 01:36:23 81 81 35.
21. Jakub Kozák 01:36:25 80 80 36.
22. Martin Ištok 01:40:07 79 79 37.
23. Marian Bartos 01:40:44 78 78 38.
24. Tomáš Kužel 01:41:17 77 77 39.
25. Kamenáč 01:42:50 76 76 40.
26. Vorel 01:43:15 75 75 41.
27. Franta Duda 01:43:37 74 74 42.
28. Karel Záruba 01:44:21 73 73 43.
29. Jan Otoupalík 01:44:37 72 72 44.
30. Petr Kožina 01:46:12 71 71 45.
31. Vorvaň 01:48:10 70 70 46.
32. Jan Přibík 01:50:17 69 69 47.
33. Petr Zloský 01:50:57 68 68 48.
34. Mejla 01:51:23 67 67 49.
35. Tomáš Vrbický 01:53:42 66 66 50.
36. Pavel Cincibus 01:53:43 65 65 51.
37. Patrik Dvořák 01:56:35 64 64 52.
38. Mirek Franěk 01:57:01 63 63 53.
39. Karel Ohera 01:57:41 62 62 54.
40. Petr Kuttler 01:59:28 61 61 55.
41. Santini tetřev 02:04:09 60 60 56.
42. František Wald 02:04:22 59 59 57.
43. Robin Veselý 02:06:55 58 58 58.
44. Martin Bulíček 02:08:58 57 57 59.
45. Petr Majner 02:10:54 56 56 60.
46. Jan Cizinsky 02:11:38 55 55 61.
47. Jaroslav Šnajdr 02:14:03 54 54 62.
48. Juraj Kováčik 02:14:35 53 53 63.
49. Ondřej Kupsa 02:20:13 52 52 64.
50. Vladimír Kuchař 02:27:37 51 51 65.
51. antonin vojtisek 02:44:58 50 50 66.
52. Vladimír Němec 03:47:39 49 49 67.
53. (1.) Martina Tichovská 01:11:03 -3 K 100 100 2. (1.)
54. (2.) Maruška Hrdinová 01:13:13 -3 K 99 99 6. (3.)
55. (3.) Míša Lacigová 01:13:58 -3 K 98 98 8. (4.)
56. (4.) Markéta Kalinová 01:14:11 -3 K 97 97 10. (5.)
57. (5.) Iva Mědílková 01:20:28 -3 K 96 96 12. (6.)
58. (6.) Marie Vyhnálková 01:29:04 -3 K 95 95 14. (7.)
59. (7.) Veronika Vosecká 01:30:04 -3 K 94 94 16. (8.)
60. (8.) Markéta Lesová 01:32:31 -3 K 93 93 18. (9.)
61. (9.) Ivana Lacigová 01:33:12 -3 K 92 92 20. (10.)
62. (10.) Marie Lacigová 01:37:33 -3 K 91 91 22. (11.)
63. (11.) Kristina Blažková 01:58:24 -3 K 90 90 24. (12.)
64. (12.) Petra Hliňáková 02:01:58 -3 K 89 89 27. (13.)
65. (13.) Vendula Andrlová 02:23:04 -3 K 88 88 28. (14.)
66. Petr Vaněk 01:10:19 -8 K 48 48 68.
67. (14.) Michaela Kuželová 01:22:09 -8 K 47 47 69. (15.)
68. (15.) Marta Vašáková 01:24:35 -8 K 46 46 70. (16.)
69. Zdenek Prokop 01:24:38 -8 K 45 45 71.
70. Štěpán Votava 01:27:36 -8 K 44 44 72.
71. David Meier 01:29:40 -8 K 43 43 73.
72. Petr Maucy 01:30:12 -8 K 42 42 74.
73. (16.) Jana Benešová 01:32:18 -8 K 41 41 75. (17.)
74. (17.) Laura De Heij 01:33:50 -8 K 40 40 76.
75. (18.) Klára Hlaváčková 01:34:16 -8 K 39 39 77. (18.)
76. Vojtěch Hlaváček 01:36:39 -8 K 38 38 78.
77. Matyáš Rod 01:37:11 -8 K 37 37 79.
78. (19.) Lenka Cincibusová 01:39:07 -8 K 36 36 80. (19.)
79. (20.) Margita De Heij 01:46:31 -8 K 35 35 81. (20.)
80. (21.) Lenka Votrubová 01:49:17 -8 K 34 34 82. (21.)
81. Karel Volf 01:53:51 -8 K 33 33 83.
82. (22.) Eva Havlová 01:54:25 -8 K 32 32 84. (22.)
83. (23.) Tereza Havlová 01:55:38 -8 K 31 31 85. (23.)
84. Petr Jásek 01:55:44 -8 K 30 30 86.
85. (24.) Věra Šídlová 01:57:30 -8 K 29 29 87. (24.)
86. (25.) Erika Straškrabová 02:01:35 -8 K 28 28 88. (25.)
87. Josef Kosprt 02:10:31 -8 K 27 27 89.
88. Bořivoj Hledík 02:13:45 -8 K 26 26 90.
89. Mojmír Števica 04:39:06 -8 K 25 25 91.
90. Martin Hladík 09:59:59 -8 K 24 24 92.
90. Stano Nosál 09:59:59 -8 K 23 23 93.
92. (26.) Magdalena Svobodová 09:59:59 -9 K 9 9 94. (26.)
93. Jan Kužel 09:59:59 -10 K 8 8 95.
94. (27.) Věra Svobodová 09:59:59 -11 K 7 7 96. (27.)
Pořadatelé
(pořadatel) Lišanda 100 100 3–4. (2.)
(pořadatel) Vydřisko 100 100 3–4.
Mezičasy nejsou vyhodnocené.
pořadí pořadí ženy účastník body tréninků pořádání
1. Martin Les 100 1 0
2. (1.) Martina Tichovská 100 1 0
3–4. (2.) Lišanda 100 0 1
3–4. Vydřisko 100 0 1
5. Martin Štěňha 99 1 0
6. (3.) Maruška Hrdinová 99 1 0
7. Martin Štěpánek 98 1 0
8. (4.) Míša Lacigová 98 1 0
9. Tomáš Bezouška 97 1 0
10. (5.) Markéta Kalinová 97 1 0
11. Martin Vedral 96 1 0
12. (6.) Iva Mědílková 96 1 0
13. David Michalička 95 1 0
14. (7.) Marie Vyhnálková 95 1 0
15. Ctibor Havlík 94 1 0
16. (8.) Veronika Vosecká 94 1 0
17. Svoby 93 1 0
18. (9.) Markéta Lesová 93 1 0
19. Míra Štochel 92 1 0
20. (10.) Ivana Lacigová 92 1 0
21. Petr Bašus 91 1 0
22. (11.) Marie Lacigová 91 1 0
23. Libor Novák 90 1 0
24. (12.) Kristina Blažková 90 1 0
25–26. Jiří Putík 89 1 0
25–26. Martin Kareis 89 1 0
27. (13.) Petra Hliňáková 89 1 0
28. (14.) Vendula Andrlová 88 1 0
29. Pavel Müller 87 1 0
30. Matěj Mišoň 86 1 0
31. Jirka Hejna 85 1 0
32. Jan Rod 84 1 0
33. Jan Bednařík 83 1 0
34. RaMach 82 1 0
35. Leoš Bogar 81 1 0
36. Jakub Kozák 80 1 0
37. Martin Ištok 79 1 0
38. Marian Bartos 78 1 0
39. Tomáš Kužel 77 1 0
40. Kamenáč 76 1 0
41. Vorel 75 1 0
42. Franta Duda 74 1 0
43. Karel Záruba 73 1 0
44. Jan Otoupalík 72 1 0
45. Petr Kožina 71 1 0
46. Vorvaň 70 1 0
47. Jan Přibík 69 1 0
48. Petr Zloský 68 1 0
49. Mejla 67 1 0
50. Tomáš Vrbický 66 1 0
51. Pavel Cincibus 65 1 0
52. Patrik Dvořák 64 1 0
53. Mirek Franěk 63 1 0
54. Karel Ohera 62 1 0
55. Petr Kuttler 61 1 0
56. Santini tetřev 60 1 0
57. František Wald 59 1 0
58. Robin Veselý 58 1 0
59. Martin Bulíček 57 1 0
60. Petr Majner 56 1 0
61. Jan Cizinsky 55 1 0
62. Jaroslav Šnajdr 54 1 0
63. Juraj Kováčik 53 1 0
64. Ondřej Kupsa 52 1 0
65. Vladimír Kuchař 51 1 0
66. antonin vojtisek 50 1 0
67. Vladimír Němec 49 1 0
68. Petr Vaněk 48 1 0
69. (15.) Michaela Kuželová 47 1 0
70. (16.) Marta Vašáková 46 1 0
71. Zdenek Prokop 45 1 0
72. Štěpán Votava 44 1 0
73. David Meier 43 1 0
74. Petr Maucy 42 1 0
75. (17.) Jana Benešová 41 1 0
76. Laura De Heij 40 1 0
77. (18.) Klára Hlaváčková 39 1 0
78. Vojtěch Hlaváček 38 1 0
79. Matyáš Rod 37 1 0
80. (19.) Lenka Cincibusová 36 1 0
81. (20.) Margita De Heij 35 1 0
82. (21.) Lenka Votrubová 34 1 0
83. Karel Volf 33 1 0
84. (22.) Eva Havlová 32 1 0
85. (23.) Tereza Havlová 31 1 0
86. Petr Jásek 30 1 0
87. (24.) Věra Šídlová 29 1 0
88. (25.) Erika Straškrabová 28 1 0
89. Josef Kosprt 27 1 0
90. Bořivoj Hledík 26 1 0
91. Mojmír Števica 25 1 0
92. Martin Hladík 24 1 0
93. Stano Nosál 23 1 0
94. (26.) Magdalena Svobodová 9 1 0
95. Jan Kužel 8 1 0
96. (27.) Věra Svobodová 7 1 0
| 08. 01. 2020 16:03 Výsledky

Zveřejněny výsledky z 1. tréninku / MaudiCup (Růžové rokle) a také aktuální žebříček.