2. trénink – Babinského bloudění

Ročník: zima 2021-2022
Místo: Bakov n. J.
Datum: so 20. 11.
Trénink na krabičkách (SI):
Dětská trať:
Půjčování mapníků:
Příspěvek na mapu: liga Kč, děti Kč
Kontrol: 18
Účastníků: 18 0 žen, 18 mužů
Pořádá: SAC Bělá pod Bezdězem
Místo: Bakov n. J.
Přílohy výsledky

web

Diskuse
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se

Zatím žádné komentáře.

Jméno
1 Martin Štěňha
pořadí ženy účastník čas kontroly body součet žebříček žebříček ženy
1. Martin Šlégl 00:57:39 100 100 3-4.
2. Milan Loukotka 01:00:00 99 99 8-9.
3. Karel Fousek 01:04:22 98 98 10-11.
4. Martin Lesage 01:06:06 97 153 1. +47
5. Radek Lesage 01:13:16 96 133 2. +65
6. Ondřej Sláma 01:14:27 95 95 14-15.
7. Zdeněk Hendrich 01:15:54 94 94 16-17.
8. Milan Jílek 01:22:21 93 93 18-19.
9. Michal Vild 01:24:08 92 92 20-21.
10. Mirek Franěk 01:31:45 -1 K 91 91 22-23.
11. Michal Novák 01:26:15 -2 K 90 90 24-25.
12. Tonda Vojtíšek 01:27:41 -3 K 89 89 26-27.
13. Václav Vild 01:28:22 -3 K 88 88 28-29.
14. Petr Jedlička 01:18:19 -4 K 87 87 30-31.
15. Ondřej Sláma ml. 01:29:34 -4 K 86 86 32-33.
16. Radek Loukotka 01:28:52 -5 K 85 85 34-35.
17. Lubomír Andrš 01:34:53 -5 K 84 84 36-37.
18. Bohumil Fiedler 01:25:23 -6 K 83 83 38-39.
nejlepší čas
pořadí pořadí ženy účastník body tréninků pořádání
1. +47 Martin Lesage 153 2 0
3–4. Martin Šlégl 100 1 0
3–4. -2 Vojtěch Stránský 100 1 0
5–7. -3 KLádin 100 0 1
5–7. -3 (1.) Lišanda 100 0 1
5–7. -3 Vydřisko 100 0 1
8–9. -3 Martin Štěňha 99 1 0
8–9. Milan Loukotka 99 1 0
10–11. Karel Fousek 98 1 0
10–11. -4 (2.) Terka Hnátková 98 1 0
12. -5 (3.) Míša Lacigová 97 1 0
13. -5 (4.) Iva Mědílková 96 1 0
14–15. Ondřej Sláma 95 1 0
14–15. -5 Tomáš Zrník 95 1 0
16–17. -6 Jiří Stránský 94 1 0
16–17. Zdeněk Hendrich 94 1 0
18–19. Milan Jílek 93 1 0
18–19. -7 Mirek Kalina 93 1 0
20–21. Michal Vild 92 1 0
20–21. -8 (5.) Tereza Kadlecová 92 1 0
22–23. -9 (6.) Lucka Messnerová 91 1 0
22–23. Mirek Franěk 91 1 0
24–25. -10 (7.) Markéta Kalinová 90 1 0
24–25. Michal Novák 90 1 0
26–27. -11 Petr Bašus 89 1 0
26–27. Tonda Vojtíšek 89 1 0
28–29. -12 Petr Vaněk 88 1 0
28–29. Václav Vild 88 1 0
30–31. -13 (8.) Natali Chamraďa 87 1 0
30–31. Petr Jedlička 87 1 0
32–33. -14 (9.) Markéta Lesová 86 1 0
32–33. Ondřej Sláma ml. 86 1 0
34–35. Radek Loukotka 85 1 0
36–37. -16 (11.) Jitka Košíková 84 1 0
36–37. Lubomír Andrš 84 1 0
38–39. Bohumil Fiedler 83 1 0
38–39. -17 Martin Smrt 83 1 0
40. -18 Martin Vedral 82 1 0
41. -18 Martin Kareis 81 1 0
42. -18 Libor Novák 80 1 0
43. -18 Peen 79 1 0
44. -18 Petr Pruner 78 1 0
45. -18 Ctibor Havlík 77 1 0
46. -18 (12.) Magdalena Řízková 76 1 0
47. -18 Jirka Hejna 75 1 0
48. -18 Svoby 74 1 0
49. -18 Tomáš Bezouška 73 1 0
50. -18 Tomáš Kužel 72 1 0
51. -18 Příba 71 1 0
52. -18 Ondřej Šňupárek 70 1 0
53. -18 (13.) Jindra Vostrá 69 1 0
54. -18 Josef David 68 1 0
55. -18 Štěpán Merenus 67 1 0
56. -18 (14.) Martina Hanzlíčková 66 1 0
57. -18 Josef Jiráček 65 1 0
58. -18 Karel Ohera 64 1 0
59. -18 Petr Marusič 63 1 0
60. -18 Leoš Bogar 62 1 0
61. -18 RaMach 61 1 0
62. -18 Tomáš Buňata 60 1 0
63. -18 Franta Duda 59 1 0
64. -18 Vorel 58 1 0
65. -18 (15.) TerKa 57 1 0
66. -17 Vorvaň 55 1 0
67. -17 Václav Čepička 54 1 0
68. -17 Tomáš Vrbický 53 1 0
69. -17 Radim Vozka 52 1 0
70. -17 Borek Coufal 51 1 0
71. -17 Petra Matoušková 50 1 0
72. -17 Vojtěch Bogar 49 1 0
73. -17 Santini tetřev 48 1 0
74. -17 Radek Mátl 47 1 0
75. -17 Laura De Heij 46 1 0
76. -17 Martin Potužník 45 1 0
77. -17 Jakub Klapka 44 1 0
78. -17 (16.) Ivana Lacigová 43 1 0
79. -17 Martin Ištok 42 1 0
80. -17 Viktor Potužník 41 1 0
81. -17 Vladimír Kuchař 40 1 0
82. -17 Petr Kuttler 39 1 0
85. -16 Daniel Stránský 35 1 0
86. -16 Veronika Vozková 34 1 0
87. -16 (18.) Lenka Cincibusová 33 1 0
88. -16 (19.) Jana Benešová 32 1 0
89. -16 Jan Jirát 31 1 0
90. -16 (20.) Veronika Vedralová 30 1 0
91. -16 (21.) Vendula Andrlová 29 1 0
92. -16 Boule 28 1 0
93. -16 Marek Kamerer 27 1 0
94. -16 Jiří Beneš 26 1 0
95. -16 (22.) Ivana Cincibusová 25 1 0
96. -16 Jan Čadil 24 1 0
97. -16 (23.) Agnieszka Dudová 23 1 0
98. -16 Matyáš Pinkava 22 1 0
99. -16 Hynek Andrle 21 1 0
100. -16 Karel Volf 20 1 0
101. -16 (24.) Iva Messnerová 19 1 0
102. -16 Vojtěch Vlachovský 18 1 0
103. -16 Ondřej Vozka 17 1 0
105. -16 Wiktor Duda 15 1 0
106. -16 (25.) Hana Andrlová 14 1 0
107. -16 (26.) Tereza Kirchnerová 13 1 0
108. -16 (27.) Tereza Josková 12 1 0
109. -16 (28.) Anna Volfová 11 1 0
110–119. -16 Anna Zápotocká 10 1 0
110–119. -16 David Ployhar 10 1 0
110–119. -16 Jakub Kozák 10 1 0
110–119. -16 Jan Kužel 10 1 0
110–119. -16 Jonáš Pinkava 10 1 0
110–119. -16 (29.) Klára Franc Vavříková 10 1 0
110–119. -16 Lesič 10 1 0
110–119. -16 Luděk Kadlec 10 1 0
110–119. -16 Marián Bartoš 10 1 0
110–119. -16 Vladimír Němec 10 1 0
Junior trophy
pořadí účastník body tréninků pořádání
1. +2 Radek Lesage 133 2 0
2. -1 Sofie Stránská 85 1 0
3. -1 David Meier 38 1 0
4. Lisa Kalinová 36 1 0
5. Oskar Kalina 16 1 0
| 02. 12. 2021 19:54 Babinského bloudění (Bakov n. J.): výsledky

Zveřejněny výsledky z 2. tréninku / Babinského bloudění (Bakov n. J.) a také aktuální žebříček.