2. trénink – Říčany

Ročník: 2010
Místo: Říčany
Datum: st 28. 4.
Kontrol: 20
Účastníků: 60 8 žen, 52 mužů
Pořádá: Zuzka a Markéta Markéta Drobníková
Zuzka Piskáčková
Honza Pucherna
Přílohy

rozpis

Diskuse
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se

Zatím žádné komentáře.

Přihlášky ještě nejsou otevřeny.

pořadí ženy účastník čas kontroly body součet žebříček žebříček ženy
1. KLádin 01:12:30 50 93 2. +6
2. Eduard Pucherna 01:14:02 49 98 1. +1
3. Kouřa 01:16:25 48 48 18-19.
4. Míša Lacigová 01:17:10 47 47 20-21. (4–5.)
5. Martin Sajal 01:18:02 46 46 22.
6. Meloun 01:22:30 45 45 23.
7. EMBéčko 01:22:39 44 54 14. +27 (1.) (+4)
8. Jan Aschermann 01:23:25 43 68 8. +18
9. Pavel Toušek 01:24:00 42 82 5. +6
10. Rožek 01:25:00 41 41 26-27.
11. David Michalička 01:25:40 40 40 29.
12. Jirka Dvořák 01:26:13 39 84 4. +2
13. Kateřina Městková 01:27:11 38 38 30-31. (6.)
14. Mirek Kalina 01:28:26 37 87 3. -2
15. Mirek Janáček 01:32:04 36 37 32. -18
16. Tomáš Kužel 01:32:15 35 35 35-36.
17. Svoby 01:32:45 34 60 11-12. +14
18. Ivan Svoboda 01:33:25 33 75 6. +3
19. Petr Tomeš 01:33:39 32 32 37.
20. Berglík 01:34:11 31 64 10. +8
21. Dušan Lebeda 01:34:45 30 30 39-40.
22. Václav Kroupa 01:35:00 29 44 25. +11
23. Kožich 01:36:09 28 56 13. +10
24. Pavel Müller 01:38:40 27 66 9. +3
25. Tomáš Strašák 01:39:04 26 60 11-12. +6
26. Martin Tušl 01:39:20 25 41 28. +7
27. Viktor Slavík 01:39:36 24 70 7. -2
28. Markéta Kalinová 01:41:06 23 50 16. +8 (2.) (+1)
29. Čenda Wallisch 01:43:50 22 54 15. +4
30. Jan Flašar 01:44:58 21 21 44-45.
31. Příba 01:48:10 20 49 17. +5
32. Mirek Bednář 01:48:37 19 19 47-48.
33. Milan Meier 01:49:40 18 18 49-50.
34. Komanč 01:52:45 17 17 51.
35. Michal Aschermann 01:52:50 16 16 53.
36. Tomáš Pračka 01:53:45 15 15 54.
37. Martin Stingl 01:54:36 14 14 56.
38. Petr Müller 01:56:40 13 37 33. -6
39. Honza Kabát 01:59:00 12 29 41. -7
40. Jakub Kozák 01:59:40 11 11 59.
41. Daniel Čech 02:04:20 10 10 60.
42. Milan Sluka 02:07:15 9 9 61-62.
43. Radek Mátl 02:17:25 8 8 63.
44. Michal Červenka 02:18:00 7 7 64.
45. Aleš Novotný 02:20:50 6 6 65.
46. Jarda Veltruský 02:24:40 5 17 52. -13
47. Martin Šindler 02:24:52 4 4 66.
48. Ondřej Fatka 02:43:26 3 14 57. -17
49. Šéba 00:52:02 2 2 67.
50. Verča Letfusová 00:55:53 1 1 68. (9.)
51. David Aschermann 01:13:30 1 1 69.
52. Ivana Lacigová 01:27:15 1 1 70. (10.)
53. Jan Dvořák 01:32:20 1 1 71.
54. Lenka Musílková 01:33:53 1 1 72.
55. Jana Bochenková 01:08:42 1 1 73. (11.)
56. Lucie Liberdová 01:11:36 0
57. Mirek Janáček 01:32:04 0 37 32. -18
58. Honza Brádler - Bábík 01:36:00 0
59. Sabina Hliněnská 02:16:44 0 14 55. -18
60. Jan Svoboda 02:30:11 0
Pořadatelé
(pořadatel) Markéta Drobníková 0 47 20–21. -16 (4–5.) -2
(pořadatel) Zuzka Piskáčková 0
(pořadatel) Honza Pucherna 0
pořadí pořadí ženy účastník body tréninků pořádání
1. +1 Eduard Pucherna 98 2 0
2. +6 KLádin 93 2 0
3. -2 Mirek Kalina 87 2 0
4. +2 Jirka Dvořák 84 2 0
5. +6 Pavel Toušek 82 2 0
6. +3 Ivan Svoboda 75 2 0
7. -2 Viktor Slavík 70 2 0
8. +18 Jan Aschermann 68 2 0
9. +3 Pavel Müller 66 2 0
10. +8 Berglík 64 2 0
11–12. +14 Svoby 60 2 0
11–12. +6 Tomáš Strašák 60 2 0
13. +10 Kožich 56 2 0
14. +27 (1.) (+4) EMBéčko 54 2 0
15. +4 Čenda Wallisch 54 2 0
16. +8 (2.) (+1) Markéta Kalinová 50 2 0
17. +5 Příba 49 2 0
18–19. Kouřa 48 1 0
18–19. -15 (3.) (-2) Maruška Hrdinová 48 1 0
20–21. -16 (4–5.) (-2) Markéta Drobníková 47 1 1
20–21. (4–5.) Míša Lacigová 47 1 1
22. Martin Sajal 46 1 0
23. Meloun 45 1 0
24. -17 Kazdič 44 1 0
25. +11 Václav Kroupa 44 2 0
26–27. Rožek 41 1 0
26–27. -16 Tomas Vanek 41 1 0
28. +7 Martin Tušl 41 2 0
29. David Michalička 40 1 0
30–31. (6.) Kateřina Městková 38 1 0
30–31. -17 Myrek 38 1 0
32. -18 Mirek Janáček 37 2 0
33. -6 Petr Müller 37 2 0
34. -19 RaMach 36 1 0
35–36. -19 Obuch 35 1 0
35–36. Tomáš Kužel 35 1 0
37. Petr Tomeš 32 1 0
38. -18 Ondra Kutiš 31 1 0
39–40. -18 Blouďas 30 1 0
39–40. Dušan Lebeda 30 1 0
41. -7 Honza Kabát 29 2 0
42. -14 Milan Štemberg 23 1 0
43. -14 Vydřisko 22 1 0
44–45. -14 Hynek Matějec 21 1 0
44–45. Jan Flašar 21 1 0
46. -15 Radek Šimek 20 1 0
47–48. -15 Lukáš Cerman 19 1 0
47–48. Mirek Bednář 19 1 0
49–50. Milan Meier 18 1 0
49–50. -16 (7.) (-3) Verča Horáková 18 1 0
51. Komanč 17 1 0
52. -13 Jarda Veltruský 17 2 0
53. Michal Aschermann 16 1 0
54. Tomáš Pračka 15 1 0
55. -18 Sabina Hliněnská 14 2 0
56. Martin Stingl 14 1 0
57. -17 Ondřej Fatka 14 2 0
58. -20 Franta Duda 13 1 0
59. Jakub Kozák 11 1 0
60. Daniel Čech 10 1 0
61–62. -19 (8.) (-2) Lišanda 9 1 0
61–62. Milan Sluka 9 1 0
63. Radek Mátl 8 1 0
64. Michal Červenka 7 1 0
65. Aleš Novotný 6 1 0
66. Martin Šindler 4 1 0
67. Šéba 2 1 0
68. (9.) Verča Letfusová 1 1 0
69. David Aschermann 1 1 0
70. (10.) Ivana Lacigová 1 1 1
71. Jan Dvořák 1 1 0
72. Lenka Musílková 1 1 0
73. (11.) Jana Bochenková 1 1 0