12. trénink – Olivovna

Ročník: 2024
Místo: Říčany
Datum: čt 20. 6.
Trénink na krabičkách (SI):
Juniorská trať:
Dětská trať:
Ligová ženská trať:
Půjčování mapníků:
Příspěvek na mapu: liga 100 Kč / junioři 80 Kč / děti Kč
Účastníků: 69 16 žen, 53 mužů
Pořádá: Dočky & Tili Tomáš Dočkal
Jitka Tili Akrmanová
Místo: Říčany
Přílohy výsledky

playmap

rozpis

Předběžné výsledky

Mezičasy

Diskuse
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se
20. 06. 2024 13:58
Karel Záruba: Zdravím, zapomněl jsem se přihlásit do limitu, mohu přijet? Karel Záruba
19. 06. 2024 08:57
Veronika Vedralová: Už tam mám vratku 👍
19. 06. 2024 08:57
Martin Štěňha: Platba vrácena.
18. 06. 2024 21:40
Veronika Vedralová: Ahoj, byla jsem přihlášená na ligu s platbou z konta. Nakonec nevim jestli dorazim, tak jsem zrušila přihlášku…jak je to s platbou? Vrací se zpět na konto? Díky
Jméno Trať
1 Iva Mědílková ligová
2 Vladimír Němec ligová
3 Robert Sedlecký ligová
4 Martin Štěňha ligová
5 Tomáš Bezouška ligová
6 Petr Šimek ligová
7 Klára Šimek dětská
8 Anna Šimek ligová
9 Matěj Mišoň ligová
10 Míša Lacigová ligová
11 Kožich ligová
12 Kristina Gybasova ligová
13 Dan Břeň ligová
14 Ivo Kubíček ligová
15 Komanč ligová
16 Petr Marusič ligová
17 Michal P ligová
18 kliiima ligová
19 Ctibor Havlík ligová
20 Jiří Paulíček ligová
21 Mirek Kalina ligová
22 Oskar Kalina dětská
23 Svoby ligová
24 Vlčkajda ligová
25 Julie Veselá juniorská
26 Rambo ligová
27 Vorel ligová
28 Martin Trávník ligová
29 Vítek Zýka ligová
30 Prokop Zýka ligová
31 Příba ligová
32 Adam Léhar ligová
33 Hyjoš ligová
34 Jaromír ligová
35 Josef Voprsalek ligová
36 Petr Majner ligová
37 Lukas Sykora ligová
38 Jirka Hejna ligová
39 Petr Tůma ligová
40 jenda ligová
41 Bartosz Niebielski ligová
42 Hvězdář ligová
43 Romča Mrázková ligová
44 Martin Lesage ligová
45 Ella Lesage dětská
46 Jitka Košíková ligová
47 Markéta Janečková ligová
48 Raďoch ligová
49 Filip Bothe ligová
50 Honza Bednařík ligová
51 Borek Coufal ligová
52 Bernard ligová
53 Martin Sajal ligová
54 Martin Kanta ligová
55 Tomáš Johanovský ligová
56 Petr Gajda juniorská
57 Kristina Gajdová juniorská
58 Jakub Jura ligová
59 Obuch ligová
60 Petr Zloský ligová
61 Veronika Vedralová ligová
62 Čáp ligová
63 Jarda Veltruský ligová
64 Markéta Kalinová ligová
65 Ella Kalinová juniorská
66 Lisa Kalinová ligová
Ženy
pořadí účastník čas kontroly body součet žebříček
1. Míša Lacigová 01:07:21 100 888 2.
2. Iva Mědílková 01:09:37 99 891 1.
3. Vlčkajda 01:12:59 98 647 6. +1
4. Markéta Kalinová 01:19:03 97 658 5.
5. Markéta Janečková 01:20:11 96 187 20-22. +16
6. Jitka Košíková 01:22:44 95 737 4.
7. Romča Mrázková 01:25:39 94 187 20-22. +14
8. Kamila Knoblochová 01:47:12 93 93 36.
9. Veronika Vedralová 01:55:59 92 92 37-38.
10. Julie Veselá 01:07:19 -6 K 91 91 39-41.
11. Kristina Gajdová 01:07:59 -6 K 90 265 16. +5
Muži
pořadí účastník čas kontroly body součet žebříček
1. Martin Kanta 00:51:21 100 100 87.
2. Martin Štěňha 00:52:35 99 897 1.
3. Mirek Kalina 00:56:36 98 846 4.
4. Bartosz Niebielski 00:57:21 97 629 27. +2
5. Petr Šimek 01:01:03 96 96 88.
6. Pavel Kurz 01:01:22 95 833 5. +2
7. Martin Sajal 01:01:44 94 94 89-92.
8. Martin Lesage 01:02:19 93 688 20-21. +3
9. Matěj Mišoň 01:03:05 92 831 6.
10. Tomáš Bezouška 01:03:44 91 826 8.
11. Honza Bednařík 01:04:34 90 792 11. +1
12. Borek Coufal 01:05:26 89 719 18. +1
13. Jirka Hejna 01:05:43 88 766 13. +1
14. Tomáš Johanovský 01:06:11 87 554 30. +4
15. Petr Marusič 01:06:59 86 759 14. +1
16. Hvězdář 01:07:08 85 854 3.
17. Robert Sedlecký 01:08:33 84 633 26. +1
18. Svoby 01:09:39 83 811 10. -1
19. Vítek Zýka 01:09:53 82 753 16. +1
20. Příba 01:11:37 81 754 15.
21. Obuch 01:12:42 80 827 7. -2
22. Adam Léhar 01:13:52 79 79 96.
23. kliiima 01:14:12 78 78 97-99.
24. Marián Bartoš 01:14:49 77 347 48. +6
25. Dan Břeň 01:15:56 76 676 22-23.
26. Josef Voprsalek 01:20:02 75 639 25. +1
27. Filip Bothe 01:20:12 74 688 20-21.
28. Ctibor Havlík 01:20:38 73 727 17. +1
29. Kožich 01:22:02 72 645 24. +1
30. Čáp 01:23:00 71 388 44-46. +5
31. Vorel 01:24:29 70 608 28.
32. Jiří Paulíček 01:26:19 69 388 44-46. +4
33. Martin Trávník 01:27:11 68 469 37. +3
34. jenda 01:27:42 67 130 82-83. +20
35. Petr Zloský 01:27:47 66 444 39. +4
36. Jarda Veltruský 01:28:44 65 186 65. +17
37. Rambo 01:33:42 64 404 41. +4
38. Michal P 01:35:25 63 185 66. +15
39. Komanč 01:35:53 62 476 36. +2
40. Karel Záruba 01:38:12 61 114 85. +32
41. Jaromír 01:39:54 60 515 32. +3
42. Jakub Jura 01:40:46 59 390 43. +3
43. Petr Tůma 01:41:28 58 58 120.
44. Ivo Kubíček 01:43:15 57 343 50. +1
45. Petr Majner 01:46:37 56 113 86. +27
46. Hyjoš 01:46:38 55 278 54. +8
47. Lukas Sykora 01:48:53 54 54 123-124.
48. Raďoch 01:50:23 53 174 67. +15
49. Petr Gajda 01:03:28 -6 K 52 52 127-128.
50. Vladimír Němec 02:16:56 -6 K 51 547 31.
51. Vacátkovi 01:01:26 -13 K 50 50 130-131.
Junioři
pořadí účastník čas kontroly body součet žebříček
1. Prokop Zýka 01:30:51 100 885 1. +1
2. Ella Kalinová 01:11:23 -6 K 99 776 4.
3. Lisa Kalinová 00:34:55 -13 K 98 882 2. +1
Ligová trať
pořadí účastník čas kontroly
1 Martin Kanta 00:51:21
2 Martin Štěňha 00:52:35
3 Mirek Kalina 00:56:36
4 Bartosz Niebielski 00:57:21
5 Petr Šimek 01:01:03
6 Pavel Kurz 01:01:22
7 Martin Sajal 01:01:44
8 Martin Lesage 01:02:19
9 Matěj Mišoň 01:03:05
10 Tomáš Bezouška 01:03:44
11 Honza Bednařík 01:04:34
12 Borek Coufal 01:05:26
13 Jirka Hejna 01:05:43
14 Tomáš Johanovský 01:06:11
15 Petr Marusič 01:06:59
16 Hvězdář 01:07:08
17 Míša Lacigová 01:07:21 žena
18 Robert Sedlecký 01:08:33
19 Iva Mědílková 01:09:37 žena
20 Svoby 01:09:39
21 Vítek Zýka 01:09:53
22 Příba 01:11:37
23 Obuch 01:12:42
24 Vlčkajda 01:12:59 žena
25 Adam Léhar 01:13:52
26 kliiima 01:14:12
27 Marián Bartoš 01:14:49
28 Dan Břeň 01:15:56
29 Markéta Kalinová 01:19:03 žena
30 Josef Voprsalek 01:20:02
31 Markéta Janečková 01:20:11 žena
32 Filip Bothe 01:20:12
33 Ctibor Havlík 01:20:38
34 Kožich 01:22:02
35 Jitka Košíková 01:22:44 žena
36 Čáp 01:23:00
37 Vorel 01:24:29
38 Romča Mrázková 01:25:39 žena
39 Jiří Paulíček 01:26:19
40 Martin Trávník 01:27:11
41 jenda 01:27:42
42 Petr Zloský 01:27:47
43 Jarda Veltruský 01:28:44
44 Prokop Zýka 01:30:51 junior
45 Rambo 01:33:42
46 Michal P 01:35:25
47 Komanč 01:35:53
48 Karel Záruba 01:38:12
49 Jaromír 01:39:54
50 Jakub Jura 01:40:46
51 Petr Tůma 01:41:28
52 Ivo Kubíček 01:43:15
53 Petr Majner 01:46:37
54 Hyjoš 01:46:38
55 Kamila Knoblochová 01:47:12 žena
56 Lukas Sykora 01:48:53
57 Raďoch 01:50:23
58 Veronika Vedralová 01:55:59 žena
59 Vladimír Němec 02:16:56
60 Lisa Kalinová 00:34:55 junior
61 Vacátkovi 01:01:26
Juniorská trať
pořadí účastník čas kontroly
1 Petr Gajda 01:03:28
2 Julie Veselá 01:07:19
3 Kristina Gajdová 01:07:59
4 Ella Kalinová 01:11:23
Poznámka: Lisa Kalinová, Prokop Zýka jsou junioři, ale jeli ligovou trať.
Děti
pořadí účastník čas kontroly
Ella Lesage 00:39:41
Klára Šimek 00:49:15
Oskar Kalina 00:35:32
Anna Šimek 00:49:20
Pořadatelé
(pořadatel) Tomáš Dočkal 100 824 9. +2
(pořadatel) Jitka Tili Akrmanová 100 887 3.
Mezičasy nejsou vyhodnocené.
Liga :: ženy
pořadí účastník body tréninků pořádání
1. Iva Mědílková 891 11 1
2. Míša Lacigová 888 8 1
3. Jitka Tili Akrmanová 887 10 1
4. Jitka Košíková 737 8 0
5. Markéta Kalinová 658 7 0
6. +1 Vlčkajda 647 7 0
7. -1 Dana Rypáčková 554 6 0
8. Rozálie Kuchařová 493 5 0
9. Valerie 390 4 0
10. Kristina Gybasova 368 4 0
11. Jarka 364 4 0
12. Emma Doubková 357 4 0
13. Ploutev 287 3 0
14. Lišanda 281 3 0
15. Radka Ouhrabková 280 3 0
16. +5 Kristina Gajdová 265 3 0
17–18. -1 Natali Chamraďa 198 2 0
17–18. -1 Sofie Stránská 198 2 0
19. -1 Terka Hvězdářová 195 1 1
20–22. +16 Markéta Janečková 187 2 0
20–22. -1 Petra Veruňáková 187 2 0
20–22. +14 Romča Mrázková 187 2 0
23. -3 Martina Hanzlíčková 184 2 0
24. -2 Lucka Nedomlelová 99 1 0
25. -2 Tereza Kadlecová 98 1 0
26–27. -2 Markéta Jirásková 97 1 0
26–27. -2 Věrka Pařízková 97 1 0
28–30. -2 Eva Kovářová 96 1 0
28–30. -2 Jindra Vostrá 96 1 0
28–30. -2 Mářa 96 1 0
31–32. -2 Iva Macholdová 95 1 0
31–32. -2 Vendula Ryšavá 95 1 0
33–35. -2 Birka Øhlenschlæger 94 1 0
33–35. -2 Denisa Náměstková 94 1 0
33–35. -2 Veronika Hrušková 94 1 0
36. Kamila Knoblochová 93 1 0
37–38. -2 Majda Pospíšková 92 1 0
37–38. Veronika Vedralová 92 1 0
39–41. -3 Helena Zemková 91 1 0
39–41. Julie Veselá 91 1 0
39–41. -3 Linda Straková 91 1 0
42. -3 Nora Straková 90 1 0
43. -3 Dede 88 1 0
44. -3 Markét Květka Smolníková 61 1 0
Liga :: muži
pořadí účastník body tréninků pořádání
1. Martin Štěňha 897 10 2
2. KLádin 888 8 1
3. Hvězdář 854 9 1
4. Mirek Kalina 846 11 0
5. +2 Pavel Kurz 833 10 0
6. Matěj Mišoň 831 10 0
7. -2 Obuch 827 9 0
8. Tomáš Bezouška 826 11 1
9. +2 Tomáš Dočkal 824 11 1
10. -1 Svoby 811 10 2
11. +1 Honza Bednařík 792 12 0
12. -2 Filip Hegner 769 9 0
13. +1 Jirka Hejna 766 12 0
14. +1 Petr Marusič 759 10 0
15. Příba 754 10 2
16. +1 Vítek Zýka 753 12 0
17. +1 Ctibor Havlík 727 9 0
18. +1 Borek Coufal 719 9 0
19. -6 Kouřa 695 7 1
20–21. Filip Bothe 688 11 0
20–21. +3 Martin Lesage 688 7 2
22–23. Dan Břeň 676 10 0
22–23. -1 Slavecek Bubaku 676 9 1
24. +1 Kožich 645 11 0
25. +1 Josef Voprsalek 639 10 0
26. +1 Robert Sedlecký 633 7 1
27. +2 Bartosz Niebielski 629 7 0
28. Vorel 608 10 0
29. -5 Miroslav Rypáček 584 7 0
30. +4 Tomáš Johanovský 554 6 0
31. Vladimír Němec 547 12 0
32. +3 Jaromír 515 9 0
33. -3 Needy 500 5 0
34. -2 Matěj Tuma 492 5 0
35. -2 Radek Lesage 481 3 2
36. +2 Komanč 476 8 0
37. +3 Martin Trávník 469 7 0
38. -2 Bernard 447 6 0
39. +4 Petr Zloský 444 5 1
40. -3 Herry 432 6 0
41. +4 Rambo 404 7 0
42. -3 Richard Wohanka 403 5 0
43. +3 Jakub Jura 390 7 0
44–46. +4 Jiří Paulíček 388 6 0
44–46. -3 Mejla 388 6 0
44–46. +5 Čáp 388 6 0
47. -5 Honza Vacek 386 4 0
48. +6 Marián Bartoš 347 5 0
49. -5 David Náhlovský 346 5 0
50. +1 Ivo Kubíček 343 6 0
51. -4 Jarda Nitka 325 5 0
52. -2 Aleš Bitter 313 4 0
53. -1 Kari 283 4 0
54. +8 Hyjoš 278 5 0
55. -2 Pavel Štáfek 273 3 0
56. -1 Michal Geisler 268 4 0
57. -1 Petr Janeček 260 4 0
58. -1 Milan Jirásek 258 3 0
59. -1 Milan Jalovy 254 3 0
60. -1 Vydřisko 243 3 0
61. -1 Jakub Vít 232 3 0
62. -1 Čépa 230 4 0
63. Jiří Stránský 194 2 0
64. Kamenáč 188 1 1
65. +17 Jarda Veltruský 186 3 0
66. +15 Michal P 185 3 0
67. +15 Raďoch 174 3 0
68–69. -3 Lukáš Tuma 171 2 0
68–69. -3 Miroslav Šimek 171 1 1
70–71. -3 Jára Tuma 169 2 0
70–71. -3 Mára Pospíšek 169 2 0
72. -3 RaMach 166 3 0
73. -3 Honza Bambas 165 3 0
74. -3 Honza Pavliš 162 3 0
75. -3 Myrek 161 2 0
76. -3 Martin Smrt 148 2 0
77. -3 Pepa Jiráček 147 2 0
78. -3 Julie Folprechtova 145 2 0
79. -3 Jiří Veruňák 141 2 0
80. -3 Lukas Folprecht 140 2 0
81. -3 Eda Folprecht 135 2 0
82–83. -3 Gunde Svan 130 2 0
82–83. +20 jenda 130 2 0
84. -4 Franta Duda 123 2 0
85. +32 Karel Záruba 114 2 0
86. +27 Petr Majner 113 2 0
87. Martin Kanta 100 1 0
88. Petr Šimek 96 1 0
89–92. -5 Petr Pekař 94 2 0
89–92. -5 Jiří Suchý 94 1 0
89–92. Martin Sajal 94 1 0
89–92. -5 Pavel Müller 94 1 0
93. -6 Jan Hanák 86 1 0
94. -6 Kuba Pastušek 84 1 0
95. -6 Honza Vaněček 81 1 0
96. Adam Léhar 79 1 0
97–99. -7 Petr Tomeš 78 1 0
97–99. -7 Václav Čepička 78 1 0
97–99. kliiima 78 1 0
100. -8 Rudolf Ropek 77 1 0
101. -8 Kuba Pastuszek 76 1 0
102–103. -8 Orchidea 73 1 0
102–103. -8 Slávek Zamazal 73 1 0
104. -8 Tomáš Svoboda 72 1 0
105. -8 Libor Hudec 70 1 0
106–107. -8 Ivana Abelová 69 1 0
106–107. -8 Risa Misa 69 1 0
108. -8 Vít Maroušek 66 1 0
109. -8 Ondra Sejk 65 1 0
110. -8 Daniel Čermák 63 1 0
111–113. -7 Jiří Fišer 62 1 0
111–113. -7 Radim Skála 62 1 0
111–113. -7 Vláďa Pokorný 62 1 0
114–116. -7 Dave Řehák 61 1 0
114–116. -7 Ondřej Fatka 61 1 0
114–116. -7 Petr Fatka 61 1 0
117–118. -7 Mertič 60 1 0
117–118. -7 Zdenek Zemko 60 1 0
119. -7 Petr Bašus 59 1 0
120. Petr Tůma 58 1 0
121. -7 Petr Cvengroš 56 1 0
122. -7 Kuba Kara 55 1 0
123–124. -7 Jarda Řízek 54 1 0
123–124. Lukas Sykora 54 1 0
125–126. -8 Christian Noack 53 1 0
125–126. -8 Pavel Kuchař 53 1 0
127–128. -7 Marek Kamerer 52 1 0
127–128. Petr Gajda 52 1 0
129. -8 Luděk Kadlec 51 1 0
130–131. Vacátkovi 50 1 0
130–131. -8 Vladimír Kuchař 50 1 0
132. -9 Ondřej Šňupárek 49 1 0
133. -9 Zdeněk Papež 46 1 0
Liga :: junioři
pořadí účastník body tréninků pořádání
1. +1 Prokop Zýka 885 9 0
2. +1 Lisa Kalinová 882 10 0
3. -2 Jana Akrmanová 800 8 0
4. Ella Kalinová 776 8 0
5. Vojta Coufal 675 7 0
6. Bára Ouhrabková 388 4 0
7. Radim Rypáček 387 4 0
8. Šárka Rypáčková 296 3 0
9. Vojta Bednařík 198 2 0
10–11. Daniel Stránský 189 2 0
10–11. Sofie Bothe 189 2 0
12. Kuchař Pavel 95 1 0
13–14. Kája Müllerová 94 2 0
13–14. Berta Mrázková 94 1 0
15. Anežka Kunstová 93 1 0
16–17. Oskar Kalina 92 8 0
16–17. Míra Kunst 92 1 0
18. Jan Šňupárek 91 1 0
| 21. 06. 2024 10:51 Olivovna (Říčany): výsledky

Zveřejněny výsledky z 12. tréninku / Olivovna (Říčany) a také aktuální žebříček.