6. trénink – Klánovice

Ročník: 2022
Místo: Klánovice
Datum: čt 19. 5.
Trénink na krabičkách (SI):
Dětská trať:
Půjčování mapníků:
Příspěvek na mapu: liga 80 Kč, děti 50 Kč
Kontrol: 20
Účastníků: 90 28 žen, 62 mužů
Pořádá: Martina & Jirka & Jarda Martina Hanzlíčková
Jirka Hejna
Jarda Nitka
Přílohy výsledky

playmap

Mezičasy

Předběžné výsledky

mapa -- Ligová

mapa -- Juniorská

rozpis

Diskuse
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se
13. 05. 2022 10:24
Martina Hanzlíčková: Info k přihlášce juniorů či dětí, aby v tom nebyl chaos … chcete-li JUNIORSKOU: zaškrtněte “dětská” + do poznámky napište “juniorská” + uhraďte příspěvek na mapu … chcete-li DĚTSKOU: zaškrtněte “dětská” + do poznámky nic psát nemusíte (anebo napište “dětská”) + neplaťte příspěvek na mapu. Díky
Jméno Dítě
1 Šárka Rypáčková
2 Radim Rypáček
3 Tomáš Dočkal
4 Štěpán Dočkal
5 Jitka Tili Akrmanová
6 KLádin
7 Jiří Paulíček
8 Borek Coufal
9 Svoby
10 Iva Mědílková
11 Martin Štěňha
12 Honza Vacek
13 Matěj Mišoň
14 Tomáš Bezouška
15 Honza Bednařík
16 Tomáš Hyánek
17 Jaromír
18 Míša Lacigová
19 Kateřina Městková
20 Petr Marusič
21 David Meier
22 RaMach
23 Petr Majner
24 Aleš Bitter
25 Vydřisko
26 Lišanda
27 Romča Mrázková
28 Mirek Kalina
29 Oskar Kalina
30 Klára Hlaváčková
31 Vojtěch Hlaváček
32 Lucie Hlaváčková
33 Muštelka
34 Santini tetřev
35 Martin Lesage
36 Radek Lesage
37 Radim Skála
38 Robert Sedlecký
39 Kožich
40 Adam Léhar
41 Aluunka
42 Zuzka Puchernová
43 Pavel Novák
44 Jirka Suchý
45 Blanka Svobodová
46 Vlčkajda
47 Hvězdář
48 Josef Voprsalek
49 Daniel Čermák
50 Lisa Kalinová
51 Vláďa Pokorný
52 Ondrej
53 Martin Trávník
54 Jarka
55 Martin Sajal
56 Karolina Jenikova
57 Petr Zloský
58 Lůca Messnerová
59 Libor Hudec
60 Čépa
61 Jiří Veruňák
62 Petra Veruňáková
63 Vladimír Němec
64 Radek Mudrc Netušil
65 Richard
66 Vítek Zýka
67 Prokop Zýka
68 Čáp
69 Kamila Knoblochová
70 Andrea Svobodová
71 Tomáš Štec
72 Vorel
73 Kryštof Horák
74 Maruška Hrdinová
75 Tomáš Doležal
76 Jitka Košíková
77 Natálka Bartošová
78 Blonďák
79 Ráďa Puchernová
80 Markéta Kalinová
81 Ella Kalinová
82 Jakub Klapka
83 Martin Bartoš
84 Žofie Veruňáková
85 Dan Dvořáček
86 Filip Bothe
87 kliiima
88 Bernard
89 Kristina Gybasova
90 Filip Hegner
91 Komanč
pořadí ženy účastník čas kontroly body součet žebříček žebříček ženy
1. Honza Vacek 00:45:21 100 396 2. +1
2. Martin Štěňha 00:47:12 99 398 1.
3. Filip Hegner 00:51:04 98 386 4. +2
4. Hvězdář 00:51:23 97 382 5. -1
5. KLádin 00:51:41 96 396 3. -1
6. Mirek Kalina 00:51:50 95 379 6. -1
7. Martin Sajal 00:52:02 94 94 101.
8. Matěj Mišoň 00:52:12 93 371 7. +1
9. Petr Šimek 00:53:04 92 92 104.
10. Honza Bednařík 00:53:28 91 334 19. -3
11. Tomáš Dočkal 00:53:59 90 336 17. +1
12. Jiří Paulíček 00:54:18 89 318 21. +3
13. Blonďák 00:54:40 88 88 112-113.
14. Svoby 00:54:41 87 366 9. -2
15. Jirka Suchý 00:55:42 86 369 8. +19
16. Tomáš Bezouška 00:55:44 85 350 13. +21
17. Libor Hudec 00:56:18 84 344 14. -2
18. Vítek Zýka 00:56:32 83 314 23. -2
19. RaMach 00:56:50 82 312 24. -4
20. Petr Marusič 00:57:00 81 258 36. +16
21. Aleš Bitter 00:57:03 80 360 11. -2
22. Borek Coufal 00:57:35 79 309 25. -3
23. Tomáš Doležal 00:58:10 78 148 70. +45
24. (1.) Iva Mědílková 00:58:28 77 336 18. -4 (1.)
25. (2.) Míša Lacigová 00:58:54 76 328 20. -5 (2.)
26. kliiima 00:59:11 75 150 69. +41
27. Robert Sedlecký 00:59:24 74 247 37. +16
28. Vydřisko 00:59:39 73 306 26. -7
29. David Meier 01:00:59 72 102 93. +58
30. (3.) Jitka Tili Akrmanová 01:01:19 71 304 27. -4 (3.)
31. (4.) Kateřina Městková 01:02:12 70 70 130. (31.)
32. (5.) Terka Hnátková 01:02:19 69 273 31. +9 (4.) (+3)
33. (6.) Romča Mrázková 01:02:57 68 136 74. +45 (14.) (+15)
34. Santini tetřev 01:03:29 67 272 32. +1
35. Čépa 01:04:27 66 235 41. +14
36. Čáp 01:04:33 65 65 133.
37. Daniel Čermák 01:04:38 64 230 43. +14
38. Vojtěch Hlaváček 01:05:17 63 63 135-136.
39. (7.) Zuzka Puchernová 01:05:29 62 62 137. (32.)
40. Radek Lesage 01:05:33 61 292 29. -4
41. Adam Léhar 01:06:21 60 90 107. +45
42. (8.) Markéta Kalinová 01:07:31 59 268 35. -3 (5.) (-1)
43. (9.) Dana Rypáčková 01:08:13 58 223 45. +14 (8.) (+2)
44. Kožich 01:08:21 57 233 42. -6
45. Josef Voprsalek 01:08:58 56 237 40. +6
46. (10.) Lůca Messnerová 01:09:02 55 193 52. +13 (10.) (+2)
47. Filip Bothe 01:09:12 54 183 56. +15
48. Jiří Veruňák 01:09:54 53 167 62. +18
49. Jaromír 01:10:01 52 188 55. -4
50. (11.) Jindra Vostrá 01:10:05 51 51 143. (36.)
51. Tomáš Štec 01:10:09 50 134 77. +25
52. Pavel Novák 01:10:44 49 75 123. +34
53. Martin Lesage 01:10:45 48 303 28. -2
54. Petr Zloský 01:11:31 47 271 34. -3
55. (12.) Klára Hlaváčková 01:12:02 46 46 147. (38.)
56. Vorel 01:13:42 45 163 64. +13
57. (13.) Ráďa Puchernová 01:14:43 44 44 148. (39.)
58. (14.) Kamila Knoblochová 01:14:51 43 134 78. +14 (17.) (+4)
59. (15.) Jitka Košíková 01:15:28 42 214 47. -8 (9.) (-3)
60. Bernard 01:16:00 41 110 87. +31
61. Jakub Klapka 01:16:10 40 207 48. +8
62. Franta Metrobus 01:16:24 39 39 156-157.
63. Komanč 01:17:26 38 198 50. +11
64. Dan Dvořáček 01:18:05 37 216 46. -8
65. (16.) Vlčkajda 01:19:42 36 106 90. +25 (24.) (+4)
66. Štěpán Dočkal 01:22:28 35 153 67. +9
67. Vláďa Pokorný 01:23:52 34 199 49. -8
68. Tomáš Hyánek 01:26:52 33 73 125. +14
69. (17.) Kristina Gybasova 01:28:42 32 32 163-165. (43–44.)
70. (18.) Lisa Kalinová 01:30:24 31 182 57. -12 (11.) (-3)
71. Radim Skála 01:38:28 30 66 132. +10
72. Martin Trávník 01:38:54 29 107 89. +18
73. (19.) Muštelka 01:39:17 28 56 141. +13 (35.) (+5)
74. (20.) Blanka Svobodová 01:41:05 27 130 80. -8 (18.) (-2)
75. Petr Majner 01:42:47 26 180 59. -11
76. (21.) Jarka 01:44:52 25 116 85. +8 (21.) (+1)
77. Petra Veruňáková 01:58:27 24 57 139. +8 (34.) (+2)
78. Richard 02:16:38 23 82 119. +6
79. (22.) Aluunka 02:19:20 22 22 176-177. (49.)
80. Vladimír Němec 02:37:19 21 106 91. +10
81. (23.) Lišanda 00:37:55 -15 K 20 135 76. +3 (16.) (+3)
Děti
pořadí účastník čas kontroly body součet žebříček
1. Prokop Zýka 00:00:00 30 137 6. -1
2. Šárka Rypáčková 01:02:20 29 88 11. +3
3. Ella Kalinová 01:21:28 28 139 5. -1
4. Lucie Hlaváčková 01:40:36 27 27
5. Radim Rypáček 02:05:59 26 72 15.
6. Oskar Kalina 00:25:56 -9 K 25 95 9.
7. Kryštof Horák 00:27:24 -9 K 24 93 10. +3
8. Martin Bartoš 01:06:24 -9 K 23 86 13. -2
9. Natálka Bartošová 01:09:11 -9 K 22 88 12. -2
Pořadatelé
(pořadatel) Martina Hanzlíčková 100 238 39. +10 (7.) +2
(pořadatel) Jirka Hejna 100 366 10. +1
(pořadatel) Jarda Nitka 100 338 15. +14
nejlepší čas
pořadí pořadí ženy účastník body tréninků pořádání
1. Martin Štěňha 398 5 1
2. +1 Honza Vacek 396 6 0
3. -1 KLádin 396 6 0
4. +2 Filip Hegner 386 5 0
5. -1 Hvězdář 382 6 0
6. -1 Mirek Kalina 379 6 0
7. +1 Matěj Mišoň 371 6 0
8. +19 Jirka Suchý 369 4 0
9. -2 Svoby 366 6 0
10. +1 Jirka Hejna 366 5 1
11. -2 Aleš Bitter 360 6 0
12. -2 Pavel Štáfek 356 4 0
13. +21 Tomáš Bezouška 350 4 0
14. -2 Libor Hudec 344 6 0
15. +14 Jarda Nitka 338 5 1
16. -3 Ctibor Havlík 337 5 0
17. +1 Tomáš Dočkal 336 6 0
18. -4 (1.) Iva Mědílková 336 5 1
19. -3 Honza Bednařík 334 6 0
20. -5 (2.) Míša Lacigová 328 6 0
21. +3 Jiří Paulíček 318 6 0
22. -5 Pepa Goder 314 4 0
23. -2 Vítek Zýka 314 6 0
24. -4 RaMach 312 6 0
25. -3 Borek Coufal 309 6 0
26. -7 Vydřisko 306 6 0
27. -4 (3.) Jitka Tili Akrmanová 304 6 1
28. -2 Martin Lesage 303 6 0
30. -2 Miroslav Šimek 277 2 2
31. +9 (4.) (+3) Terka Hnátková 273 4 0
32. +1 Santini tetřev 272 6 0
33. -3 Michal Průša 271 5 0
34. -3 Petr Zloský 271 5 1
35. -3 (5.) (-1) Markéta Kalinová 268 5 0
36. +16 Petr Marusič 258 4 0
37. +16 Robert Sedlecký 247 3 1
38. -3 (6.) (-1) Radka Ouhrabková 238 5 0
39. +10 (7.) (+2) Martina Hanzlíčková 238 5 1
40. +6 Josef Voprsalek 237 4 0
41. +14 Čépa 235 4 0
42. -6 Kožich 233 5 0
43. +14 Daniel Čermák 230 4 0
44. -7 Mejla 225 5 0
45. +14 (8.) (+2) Dana Rypáčková 223 2 1
46. -8 Dan Dvořáček 216 6 0
47. -8 (9.) (-3) Jitka Košíková 214 6 0
48. +8 Jakub Klapka 207 4 0
49. -8 Vláďa Pokorný 199 5 0
50. +11 Komanč 198 4 0
51. -9 Raďoch 196 4 0
52. +13 (10.) (+2) Lůca Messnerová 193 4 0
53. -10 Kouřa 192 2 0
54. -10 Rambo 192 3 0
55. -4 Jaromír 188 6 0
56. +15 Filip Bothe 183 3 0
58. -11 Jelen 181 4 0
59. -11 Petr Majner 180 6 0
60. -10 Miroslav Rypáček 178 1 1
61. -7 Martin Vedral 171 2 0
62. +18 Jiří Veruňák 167 3 0
63. -5 Jakub Svatý 165 2 0
64. +13 Vorel 163 3 0
65. -5 Ondra Pospíšil 162 2 0
68. -5 (12.) (-1) Maruška Hrdinová 152 2 0
69. +41 kliiima 150 2 0
70. +45 Tomáš Doležal 148 2 0
71. -7 Honza V 145 2 0
74. +45 (14.) (+15) Romča Mrázková 136 2 0
75. -7 (15.) (-1) Marcela Konečná 135 3 0
76. +3 (16.) (+3) Lišanda 135 4 0
77. +25 Tomáš Štec 134 3 0
78. +14 (17.) (+4) Kamila Knoblochová 134 3 0
79. -10 Jakub Vít 132 2 0
80. -8 (18.) (-2) Blanka Svobodová 130 5 0
81. -11 (19.) (-4) Rozálie Kuchařová 129 2 0
82. -9 Franta Duda 126 2 0
83. -9 Tomáš Johanovský 123 2 0
84. -9 (20.) (-3) Tereza Kadlecová 121 2 0
85. +8 (21.) (+1) Jarka 116 4 0
87. +31 Bernard 110 2 0
89. +18 Martin Trávník 107 3 0
90. +25 (24.) (+4) Vlčkajda 106 2 0
91. +10 Vladimír Němec 106 4 0
92. -10 Gunde Svan 103 2 0
93. +58 David Meier 102 2 0
94–95. -11 Needy 100 1 0
94–95. -11 Vojtěch Stránský 100 1 0
96. -11 Příba 100 0 1
97–98. -11 Pavel Kurz 97 1 0
97–98. -11 Richard Wohanka 97 1 0
100. -12 Obuch 95 1 0
101. Martin Sajal 94 1 0
103. -14 Leoš Bogar 93 2 0
104. Petr Šimek 92 1 0
105. -15 Jan Kolaja 91 1 0
106. -15 Vladimír Kuchař 91 2 0
107. +45 Adam Léhar 90 2 0
108. -13 (25.) (-2) Helena Zemková 90 2 0
109. -13 (26.) (-2) Kate 89 1 0
112–113. Blonďák 88 1 0
112–113. -15 Eda Folprecht 88 1 0
114. -16 Pavel Müller 87 1 0
116. -17 Kari 86 1 0
117. -17 Marián Bartoš 85 1 0
118. -15 Martin Smrt 83 1 0
119. +6 Richard 82 3 0
120. -14 (29.) (-3) Zuzana Weissová 79 1 0
121. -13 Kryštof Průša 77 1 0
122. -13 (30.) (-3) Valerie 76 1 0
123. +34 Pavel Novák 75 2 0
124. -13 David Náhlovský 74 1 0
125. +14 Tomáš Hyánek 73 2 0
128–129. -15 Libor Sedlecký 71 1 0
128–129. -15 Šéba 71 1 0
130. (31.) Kateřina Městková 70 1 0
131. -11 Luděk Kadlec 67 2 0
132. +10 Radim Skála 66 2 0
133. Čáp 65 1 0
134. -13 Radek Dlouhý 64 2 0
135–136. -13 V. R. 63 1 0
135–136. Vojtěch Hlaváček 63 1 0
137. (32.) Zuzka Puchernová 62 1 0
138. -15 (33.) (-3) Petra Vahalová 61 1 0
139. +8 (34.) (+2) Petra Veruňáková 57 2 0
140. -14 Pavel Kuchař 57 2 0
141. +13 (35.) (+5) Muštelka 56 2 0
142. -15 Tomáš Buňata 52 1 0
143. (36.) Jindra Vostrá 51 1 0
144. -16 Pepa Jiráček 50 1 0
145. -16 Michal Geisler 47 1 0
146. -16 (37.) (-5) Žofie Veruňáková 46 2 0
147. (38.) Klára Hlaváčková 46 1 0
148. (39.) Ráďa Puchernová 44 1 0
149. -17 Jiří Pavlů 43 1 0
150–151. -17 Denis Mazur 42 1 0
150–151. -17 Radek Duchoslav 42 1 0
152. -17 (40.) (-7) Eva Bednaříková 41 2 0
153–155. -17 Martin Plíva 41 1 0
153–155. -17 Martina Blahutová 41 1 0
153–155. -17 Otík 41 1 0
156–157. Franta Metrobus 39 1 0
156–157. -16 (41.) (-7) Veruňáková Petra 39 1 0
158. -17 Venca 38 1 0
159–161. -17 Jakub Hampl 36 1 0
159–161. -17 Jan Sixta 36 1 0
159–161. -17 (42.) (-7) Tinkara Troha 36 1 0
162. -16 Matěj Vlachovský 35 1 0
163–165. -15 Honza Picka 32 1 0
163–165. -15 (43–44.) (-6) Karolina Jenikova 32 1 0
163–165. (43–44.) Kristina Gybasova 32 1 0
166. -16 (45.) (-7) Hanka Pakostová 31 1 0
167. -14 (46.) (-7) Ema Štěpánková 28 1 0
168. (47.) Lucie Hlaváčková 27 1 0
169. -14 Miloslav Toušek 27 1 0
170. -14 Juráš Veruňák 26 1 0
172–173. -13 (48.) (-7) Jana Rehorova 25 1 0
172–173. -13 Marek Kamerer 25 1 0
175. -13 Adam Urban 22 1 0
176–177. (49.) Aluunka 22 1 0
176–177. -13 Herry 22 1 0
179. -14 Emil Mrázek 18 1 0
180. -14 Tomáš Sixta 17 1 0
181. -14 (51.) (-8) Lenka SAM 17 1 0
Junior trophy
pořadí účastník body tréninků pořádání
1. Radek Lesage 292 6 0
2. Lisa Kalinová 182 6 0
3. Vít Ouhrabka 155 4 0
4. +2 Štěpán Dočkal 153 4 0
5. -1 Ella Kalinová 139 6 0
6. -1 Prokop Zýka 137 6 0
7. Andrea Svobodová 115 4 0
8. Bára Ouhrabková 109 4 0
9. Oskar Kalina 95 5 0
10. +3 Kryštof Horák 93 4 0
11. +3 Šárka Rypáčková 88 3 0
12. -2 Natálka Bartošová 88 5 0
13. -2 Martin Bartoš 86 5 0
14. -2 Vojta Bednařík 72 3 0
15. Radim Rypáček 72 3 0
16. Matěj Pavlů 26 1 0
17. Erik Zýka 23 1 0
18. Berta Mrázková 21 1 0
| 20. 05. 2022 09:23 Klánovice: výsledky

Zveřejněny výsledky z 6. tréninku / Klánovice a také aktuální žebříček.