7. trénink – Memoriál APM

Ročník: 2022
Místo: Dobřichovice
Datum: čt 26. 5.
Trénink na krabičkách (SI):
Dětská trať:
Půjčování mapníků:
Příspěvek na mapu: liga 80 Kč, děti 50 Kč
Kontrol: 14
Účastníků: 75 17 žen, 58 mužů
Pořádá: Kládin KLádin
Míša Lacigová
Místo: Dobřichovice
Přílohy výsledky

playmap

rozpis

Předběžné výsledky

Mezičasy

mapa -- Mapa Liga

mapa -- Mapa Junior

mapa -- Mapa Děti

Diskuse
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se
26. 05. 2022 23:50
Martin Lesage: Za mě zatím TOP trénink. Jednak pořádné rozdejchání na úvod a pak jeden trail za druhým:-) Díky!
25. 05. 2022 13:05
KLádin: http://www.mtbo.eu/routes/cz/scripts/reitti.cgi?act=map&id=22&lang=cze
25. 05. 2022 13:05
KLádin: A pro inspiraci můžete kouknout, jak se to tu jezdilo na SP 2012 :-)
25. 05. 2022 13:02
KLádin: Info k parametrům tratí:
Liga: 10km 420 m. převýšení
Junior: 6,7km 310m, přev.
Děti: 4km rovina
13. 05. 2022 22:49
Honza Bednařík: https://www.ceskatelevize.cz/porady/10110938667-cyklistika/21247129631/
13. 05. 2022 12:23
KLádin: Info k přihlášce juniorů či dětí, aby v tom nebyl chaos … chcete-li JUNIORSKOU: zaškrtněte “dětská” + do poznámky napište “juniorská” + uhraďte příspěvek na mapu … chcete-li DĚTSKOU: zaškrtněte “dětská” + do poznámky nic psát nemusíte (anebo napište “dětská”) + neplaťte příspěvek na mapu. Díky
pořadí ženy účastník čas kontroly body součet žebříček žebříček ženy
1. Honza Vacek 00:56:12 100 496 2.
2. Jiří Stránský 01:01:06 99 99 106.
3. Bet Procházka 01:04:14 98 98 107.
4. Filip Hegner 01:07:04 97 483 4.
5. Mirek Kalina 01:08:22 96 475 6.
6. Tomáš Bezouška 01:09:20 95 445 10. +3
7. Hvězdář 01:09:45 94 476 5.
8. Ferda Polášek 01:09:49 93 93 114.
9. Martin Lesage 01:10:35 92 395 20. +8
10. Svoby 01:11:04 91 457 8. +1
11. Matěj Mišoň 01:11:45 90 461 7.
12. Borek Coufal 01:11:57 89 398 19. +6
13. Libor Hudec 01:12:48 88 432 12. +2
14. Jarda Nitka 01:13:06 87 425 14. +1
15. Eda Folprecht 01:13:49 86 174 68. +44
16. Honza Bednařík 01:14:07 85 419 16. +3
17. Tomáš Dočkal 01:14:42 84 420 15. +2
18. Radek Lesage 01:14:45 83 375 25. +4
19. (1.) Sofie Stránská 01:14:55 82 82 127. (31.)
20. Jirka Hejna 01:15:16 81 447 9. +1
21. Vítek Zýka 01:15:26 80 394 21. +2
22. Ctibor Havlík 01:16:41 79 417 17. -1
23. Myrek 01:16:57 78 78 130.
24. Honza V 01:17:15 77 222 55. +16
25. Míra Štochel 01:17:40 76 76 133-134.
26. Marián Bartoš 01:18:26 75 160 75. +42
27. Petr Marusič 01:18:36 74 332 32. +4
28. (2.) Markéta Kalinová 01:19:06 73 341 29. +6 (4.) (+1)
29. David Náhlovský 01:19:35 72 146 82. +42
30. Petr Šimek 01:21:31 71 163 73. +31
31. Zdeněk Papež 01:22:02 70 70 141-142.
32. Franta Duda 01:22:16 69 195 60. +22
33. Jiří Paulíček 01:22:32 68 386 22. -1
34. (3.) Iva Mědílková 01:23:32 67 409 18. (2.) (-1)
35. Příba 01:23:53 66 166 72. +24
36. (4.) Dana Rypáčková 01:25:31 65 288 37. +8 (6.) (+2)
37. Jakub Vít 01:26:33 64 196 59. +20
38. Vydřisko 01:26:35 63 378 24. +2
39. Michal Průša 01:27:22 62 333 31. +2
40. Pavel Novák 01:27:24 61 136 84. +39
41. Jakub Svatý 01:27:54 60 225 54. +9
42. Jiří Veruňák 01:29:44 59 226 53. +9
43. (5.) Jitka Tili Akrmanová 01:33:22 58 368 27. (3.)
44. (6.) Katka Folprechtová 01:33:42 57 57 151. (38.)
45. Herry 01:33:45 56 78 131. +45
46. Vorel 01:35:22 55 218 58. +6
47. Petr Zloský 01:37:12 54 325 33. +1
48. Santini tetřev 01:38:14 53 335 30. +2
49. Josef Voprsalek 01:39:13 52 289 35. +5
50. (7.) Jitka Košíková 01:39:31 51 265 43. +4 (9.)
51. Mejla 01:43:57 50 275 41. +3
52. Raďoch 01:44:40 49 245 47. +4
53. Jana Rehorova 01:45:04 48 73 135. +37 (34.) (+14)
54. Jakub Klapka 01:45:34 47 254 44. +4
55. (8.) Jindra Vostrá 01:47:27 46 97 110. +33 (27.) (+9)
56. Jaromír 01:49:00 45 233 51. +4
57. Komanč 01:50:26 44 242 48. +2
58. Vláďa Pokorný 01:51:26 43 242 49.
59. Petr Majner 01:56:43 42 222 56. +3
60. (9.) Martina Hanzlíčková 02:01:24 41 279 39. (7.)
61. (10.) Lišanda 02:01:48 40 175 67. +9 (12.) (+4)
62. Michal Geisler 02:03:39 39 86 125. +20
63. (11.) Lisa Kalinová 02:14:08 38 220 57. (10.) (+1)
64. Daniel Stránský 01:29:26 -2 K 37 37 169.
65. Petra Veruňáková 09:59:59 -2 K 36 93 116. +23 (28.) (+6)
66. (12.) Eva Kovářová 03:25:50 -4 K 35 35 173-174. (46.)
67. RaMach 01:02:27 -6 K 34 384 23. +1
68. Matěj Ungrman 01:41:22 -6 K 33 33 175.
69. (13.) Alice Treglerová 09:59:59 -8 K 32 32 176-179. (47–49.)
Děti
pořadí účastník čas kontroly body součet žebříček
1. Šárka Rypáčková 01:05:49 30 118 8. +3
2. Prokop Zýka 01:08:09 29 166 4. +2
3. Ella Kalinová 01:30:37 28 167 3. +2
4. Oskar Kalina 00:32:46 -1 K 27 122 7. +2
5. Martin Bartoš 01:02:42 -1 K 26 112 10. +3
6. Kuba Kovář 01:24:34 -1 K 25 25
Pořadatelé
(pořadatel) KLádin 100 496 3.
(pořadatel) Míša Lacigová 100 428 13. +7 (1.) +1
nejlepší čas
pořadí pořadí ženy účastník body tréninků pořádání
1. Martin Štěňha 497 5 1
2. Honza Vacek 496 7 0
3. KLádin 496 6 1
4. Filip Hegner 483 6 0
5. Hvězdář 476 7 0
6. Mirek Kalina 475 7 0
7. Matěj Mišoň 461 7 0
8. +1 Svoby 457 7 0
9. +1 Jirka Hejna 447 6 1
10. +3 Tomáš Bezouška 445 5 0
11. Aleš Bitter 440 6 0
12. +2 Libor Hudec 432 7 0
13. +7 (1.) (+1) Míša Lacigová 428 6 1
14. +1 Jarda Nitka 425 6 1
15. +2 Tomáš Dočkal 420 7 0
16. +3 Honza Bednařík 419 7 0
17. -1 Ctibor Havlík 417 6 0
18. (2.) (-1) Iva Mědílková 409 6 1
19. +6 Borek Coufal 398 7 0
20. +8 Martin Lesage 395 7 0
21. +2 Vítek Zýka 394 7 0
22. -1 Jiří Paulíček 386 7 0
23. +1 RaMach 384 7 0
24. +2 Vydřisko 378 7 0
26. -18 Jirka Suchý 369 4 0
27. (3.) Jitka Tili Akrmanová 368 7 1
28. -16 Pavel Štáfek 356 4 0
29. +6 (4.) (+1) Markéta Kalinová 341 6 0
30. +2 Santini tetřev 335 7 0
31. +2 Michal Průša 333 6 0
32. +4 Petr Marusič 332 5 0
33. +1 Petr Zloský 325 6 1
34. -12 Pepa Goder 314 4 0
35. +5 Josef Voprsalek 289 5 0
36. +2 (5.) (+1) Radka Ouhrabková 289 5 0
37. +8 (6.) (+2) Dana Rypáčková 288 3 1
38. +4 Kožich 282 5 0
39. (7.) Martina Hanzlíčková 279 6 1
40. -10 Miroslav Šimek 277 2 2
41. +3 Mejla 275 6 0
42. -11 (8.) (-4) Terka Hnátková 273 4 0
43. +4 (9.) Jitka Košíková 265 7 0
44. +4 Jakub Klapka 254 5 0
45. +1 Dan Dvořáček 253 6 0
46. -9 Robert Sedlecký 247 3 1
47. +4 Raďoch 245 5 0
48. +2 Komanč 242 5 0
49. Vláďa Pokorný 242 6 0
50. -9 Čépa 235 4 0
51. +4 Jaromír 233 7 0
52. -9 Daniel Čermák 230 4 0
53. +9 Jiří Veruňák 226 4 0
54. +9 Jakub Svatý 225 3 0
55. +16 Honza V 222 3 0
56. +3 Petr Majner 222 7 0
58. +6 Vorel 218 4 0
59. +20 Jakub Vít 196 3 0
60. +22 Franta Duda 195 3 0
61. -9 (11.) (-1) Lůca Messnerová 193 4 0
62. -9 Kouřa 192 2 0
63. -9 Rambo 192 3 0
64. -8 Filip Bothe 183 3 0
65. -7 Jelen 181 4 0
66. -6 Miroslav Rypáček 178 1 1
67. +9 (12.) (+4) Lišanda 175 5 0
68. +44 Eda Folprecht 174 2 0
69. -8 Martin Vedral 171 2 0
72. +24 Příba 166 1 1
73. +31 Petr Šimek 163 2 0
74. -9 Ondra Pospíšil 162 2 0
75. +42 Marián Bartoš 160 2 0
77. +3 (14.) (+4) Blanka Svobodová 155 5 0
79. -11 (15.) (-3) Maruška Hrdinová 152 2 0
80. -11 kliiima 150 2 0
81. -11 Tomáš Doležal 148 2 0
82. +42 David Náhlovský 146 2 0
83. -9 (16.) (-2) Romča Mrázková 136 2 0
84. +39 Pavel Novák 136 3 0
85. -10 (17.) (-2) Marcela Konečná 135 3 0
86. -9 Tomáš Štec 134 3 0
87. -9 (18.) (-1) Kamila Knoblochová 134 3 0
88. -7 (19.) Rozálie Kuchařová 129 2 0
89. -6 Tomáš Johanovský 123 2 0
91. -7 (20.) Tereza Kadlecová 121 2 0
93. -8 (22.) (-1) Jarka 116 4 0
96. -9 Bernard 110 2 0
98. -9 Martin Trávník 107 3 0
99. -9 (25.) (-1) Vlčkajda 106 2 0
100. -9 Vladimír Němec 106 4 0
102. -10 Gunde Svan 103 2 0
103. -10 David Meier 102 2 0
104–105. -10 Needy 100 1 0
104–105. -10 Vojtěch Stránský 100 1 0
106. Jiří Stránský 99 1 0
107. Bet Procházka 98 1 0
108–109. -11 Pavel Kurz 97 1 0
108–109. -11 Richard Wohanka 97 1 0
110. +33 (27.) (+9) Jindra Vostrá 97 2 0
111. -11 Obuch 95 1 0
112. -11 Martin Sajal 94 1 0
114. Ferda Polášek 93 1 0
115. -12 Leoš Bogar 93 2 0
116. +23 (28.) (+6) Petra Veruňáková 93 3 0
117. -12 Jan Kolaja 91 1 0
118. -12 Vladimír Kuchař 91 2 0
119. -12 Adam Léhar 90 2 0
120. -12 (29.) (-4) Helena Zemková 90 2 0
121. -12 (30.) (-4) Kate 89 1 0
122. -10 Blonďák 88 1 0
123. -9 Pavel Müller 87 1 0
124. -8 Kari 86 1 0
125. +20 Michal Geisler 86 2 0
126. -8 Martin Smrt 83 1 0
128. -9 Richard 82 3 0
129. -9 (32.) (-3) Zuzana Weissová 79 1 0
130. Myrek 78 1 0
131. +45 Herry 78 2 0
132. -11 Kryštof Průša 77 1 0
133–134. Míra Štochel 76 1 0
133–134. -11 (33.) (-3) Valerie 76 1 0
135. +37 (34.) (+14) Jana Rehorova 73 2 0
136. -11 Tomáš Hyánek 73 2 0
139–140. -11 Libor Sedlecký 71 1 0
139–140. -11 Šéba 71 1 0
141–142. -11 (35.) (-4) Kateřina Městková 70 1 0
141–142. Zdeněk Papež 70 1 0
143. -12 Luděk Kadlec 67 2 0
144. -12 Radim Skála 66 2 0
145. -12 Čáp 65 1 0
146. -12 Radek Dlouhý 64 2 0
147–148. -12 V. R. 63 1 0
147–148. -12 Vojtěch Hlaváček 63 1 0
149. -12 (36.) (-4) Zuzka Puchernová 62 1 0
150. -12 (37.) (-4) Petra Vahalová 61 1 0
151. (38.) Katka Folprechtová 57 1 0
152. -12 Pavel Kuchař 57 2 0
153. -12 (39.) (-4) Muštelka 56 2 0
154. -12 Tomáš Buňata 52 1 0
155. -11 Pepa Jiráček 50 1 0
156. -10 (40.) (-3) Žofie Veruňáková 46 2 0
157. -10 (41.) (-3) Klára Hlaváčková 46 1 0
158. -10 (42.) (-3) Ráďa Puchernová 44 1 0
159. -10 Jiří Pavlů 43 1 0
160–161. -10 Denis Mazur 42 1 0
160–161. -10 Radek Duchoslav 42 1 0
162. -10 (43.) (-3) Eva Bednaříková 41 2 0
163–165. -10 Martin Plíva 41 1 0
163–165. -10 Martina Blahutová 41 1 0
163–165. -10 Otík 41 1 0
166–167. -10 Franta Metrobus 39 1 0
166–167. -10 (44.) (-3) Veruňáková Petra 39 1 0
168. -10 Venca 38 1 0
169. Daniel Stránský 37 1 0
170–172. -11 Jakub Hampl 36 1 0
170–172. -11 Jan Sixta 36 1 0
170–172. -11 (45.) (-3) Tinkara Troha 36 1 0
173–174. (46.) Eva Kovářová 35 1 0
173–174. -11 Matěj Vlachovský 35 1 0
175. Matěj Ungrman 33 1 0
176–179. (47–49.) Alice Treglerová 32 1 0
176–179. -13 Honza Picka 32 1 0
176–179. -13 (47–49.) (-4) Karolina Jenikova 32 1 0
176–179. -13 (47–49.) (-4) Kristina Gybasova 32 1 0
180. -14 (50.) (-5) Hanka Pakostová 31 1 0
181. -14 (51.) (-5) Ema Štěpánková 28 1 0
182. -14 (52.) (-5) Lucie Hlaváčková 27 1 0
183. -14 Miloslav Toušek 27 1 0
184. -14 Juráš Veruňák 26 1 0
186. Kuba Kovář 25 1 0
187. -15 Marek Kamerer 25 1 0
189. -14 Adam Urban 22 1 0
190. -14 (53.) (-4) Aluunka 22 1 0
192. -13 Emil Mrázek 18 1 0
193. -13 Tomáš Sixta 17 1 0
194. -13 (55.) (-4) Lenka SAM 17 1 0
Junior trophy
pořadí účastník body tréninků pořádání
1. Radek Lesage 375 7 0
2. Lisa Kalinová 220 7 0
3. +2 Ella Kalinová 167 7 0
4. +2 Prokop Zýka 166 7 0
5. -2 Vít Ouhrabka 155 4 0
6. -2 Štěpán Dočkal 153 4 0
7. +2 Oskar Kalina 122 6 0
8. +3 Šárka Rypáčková 118 4 0
9. -2 Andrea Svobodová 115 4 0
10. +3 Martin Bartoš 112 6 0
11. -3 Bára Ouhrabková 109 4 0
12. Natálka Bartošová 103 5 0
13. -3 Kryštof Horák 93 4 0
14. Sofie Stránská 82 1 0
15. -1 Vojta Bednařík 72 3 0
16. -1 Radim Rypáček 72 3 0
17. -1 Matěj Pavlů 26 1 0
18. -1 Erik Zýka 23 1 0
19. -1 Berta Mrázková 21 1 0
| 27. 05. 2022 08:04 Memoriál APM (Dobřichovice): výsledky

Zveřejněny výsledky z 7. tréninku / Memoriál APM (Dobřichovice) a také aktuální žebříček.

Přihlášky na Memoriál spuštěny

rala@volny.cz | 13. 05. 2022

Detailní info bude sice zveřejněno až v rozpise příští týden, ale již nyní se můžete hlásit. A na co se můžete těšit? Letošní ročník bude ve znamení 10.
Je to přesně 10 let, kdy ve stejném lese proběhl závod Světového Poháru MTBO. 10 let uplyne také od zisku zlaté medaile na MS OB, na které se podílel zdejší rodák a před 10 lety zde padl absolutní teplotní rekord na území ČR. Pokud stále nevíte, tak vězte že liga se po putování na dalekém severu a východě přesouvá (pro některé konečně:-) na jiho-západ. Po rovinkách v Brandýse a Klánovicích se můžete těšit na pravý opak, i vrchařská prémie bude. Pro cestu na místo využijte opět ideálně vlaku nebo po svých, není to zas tak daleko. Bude Juniorská i Dětská trať, přihláška jako obvykle: junioři za 50,- a děti zadarmo:-)